Elektronik Akko 5075b Plus V2 AliExpress 11.11 indirimlerinde 1797 TL!

Hocam bu firma yani bu seri tükenen stoklar ile mi alakalı yoksa aliexpressten mi kaynaklı? Çünkü benim klavye için 19 aralık diyor. Açıkçası daha fazla beklemek hiç istemem.
Benimkine 31 Kasım'da tahmini teslimat diyordu ancak halen bu halde. İndirim olunca stoklar tükenmesine rağmen satış yaptılar. Sonra da fabrikada imal edilmesi için beklettiler. 1 ay olacak neredeyse halen gümrükten geçti mi geçmedi mi belli değil.

Benimde normalde 19 aralık diyor ama her geçen gün delivering yanındaki gün sayısı artıyor.
Benimkine 31 Kasım'da tahmini teslimat diyordu ancak halen bu halde. İndirim olunca stoklar tükenmesine rağmen satış yaptılar. Sonra da fabrikada imal edilmesi için beklettiler. 1 ay olacak neredeyse halen gümrükten geçti mi geçmedi mi belli değil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231213_164402_Chrome.jpg
    Screenshot_20231213_164402_Chrome.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 36
Hocalarım bu arada Akko'nun bu klavyesini alamayan varsa Epomaker'ın TH 80 regular klavyesi şu an kendi sitesinde 60 Dolar gibi çok cüzi bir fiyatta. Epomaker TH80 Regular Version

35 günlük bir bekleme süresinden sonra nihayet ürün bugün elime ulaştı.
NOT: 8 gündür uçakta, yerde, tam anlamadığım bir yerde gözüken ürün, firmaya mesaj atıp "hızlandırın lan şu kargoyu insanlıktan çıkacağım yoksa" dememle birlikte 1 gün içinde gümrüğe ulaşıp, muayenesi yapılıp aynı gün muayenesi tamamlanarak ertesi gün adresime ulaştı gerçekten çok ilginç.

Ürünün kutu açılışını yapmaktan daha çok 1 yıldız verecek olmanın heyecanını yaşıyorum, uygun fiyatlı ve kaliteli bu ürünü bizlere duyuran konu sahibine ve markaya teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT: 8 gündür uçakta, yerde, tam anlamadığım bir yerde gözüken ürün, firmaya mesaj atıp "hızlandırın lan şu kargoyu insanlıktan çıkacağım yoksa" dememle birlikte 1 gün içinde gümrüğe ulaşıp, muayenesi yapılıp aynı gün muayenesi tamamlanarak ertesi gün adresime ulaştı gerçekten çok ilginç.

Ürünün kutu açılışını yapmaktan daha çok 1 yıldız verecek olmanın heyecanını yaşıyorum, uygun fiyatlı ve kaliteli bu ürünü bizlere duyuran konu sahibine ve markaya teşekkürlerimi sunuyorum.
Benimki de ayın 15'inde PTT tarafından kabul edilip il içi aktarma olarak güncellendi fakat bugün gelen giden olmadı, normalde bugün dağıtıma çıkıyor olması gerekiyordu.

Hayırlı olsun hocam. Benim de 1 ay olacak neredeyse sipariş vereli gerçekten can sıktı.

Benimki de ayın 15'inde PTT tarafından kabul edilip il içi aktarma olarak güncellendi fakat bugün gelen giden olmadı, normalde bugün dağıtıma çıkıyor olması gerekiyordu.

PTT beklerseniz yaşlanırsınız imkanınız varsa şubeden gidip teslim almanızı tavsiye ederim.
Ben dağıtım görevlisini tanıdığım için hızlıca çözdürdüm.

Hayırlı olsun hocam. Benim de 1 ay olacak neredeyse sipariş vereli gerçekten can sıktı.

Teşekkür ederim, umarım beklediğinize değer. Ben ürünü çok beğendim kalitesi, kutu içeriği ve tuş hissiyatı çok hoş. Henüz alışma sürecindeyim, Türkçe tuş takımına alıştığım için eğreti geliyor şu an zamanla alışacağıma inanıyorum.

Geri
Yukarı