AKK'siz internet kullanmak

Adil Kullanım Kotası BTK tarafından alınan kararla artık kullanılan İnternet Hızınıza bağlı olarak değişken bir yapıda olacak. 2019 yılında ise AKK tamamen kaldırılacak.
Adil Kullanım Kotası BTK tarafından alınan kararla artık kullanılan İnternet Hızınıza bağlı olarak değişken bir yapıda olacak. 2019 yılında ise AKK tamamen kaldırılacak.
Bilgi Teknolojileri Kurumu – BTK – tarafından yapılan açıklama ile Adil Kullanım Kotası Limitleri 1 Mayıs 2017 tarihi itibari ile kullanılan internet hızına göre değişken bir yapı ile karşımıza çıkacak.
Ayrıca BTK tarafından yapılan açıklamaya göre 31 Aralık 2018 tarihi itibari ile Adil Kullanım Noktası tamamen kaldırılacak.

Başka yorum yapmaya gerek varmı bizzat BTK'in sitesinde yazan bir blog.

Bilgi Teknolojileri Kurumu – BTK – tarafından yapılan açıklama ile Adil Kullanım Kotası Limitleri 1 Mayıs 2017 tarihi itibari ile kullanılan internet hızına göre değişken bir yapı ile karşımıza çıkacak.
Ayrıca BTK tarafından yapılan açıklamaya göre 31 Aralık 2018 tarihi itibari ile Adil Kullanım Noktası tamamen kaldırılacak.

AKN kalkar BKN gelir.

8 Mbps AKN'siz interneti 40 liraya kullanıyorum. 8 Mbps hızının verdiği bir ping var. Fakat dosya indirirken hiç korkmuyorum. Onlarca oyun indiriyorum, beğenmezsem siliyorum. Türk Telekom kullanıyorken AKN olduğu için 720p video açmaya korkuyordum. Fakat ben de AKN'nin kalkacağını umut ediyorum. Son kullanıcıyı gerçekten çok büyük sıkıntıya sokuyor.

Ocak 2019 1 gününde geçerlimi? Ona göre bi AKN siz deneyelim interneti değiştirmeden.

Ocak 2019 1 gününde geçerlimi? Ona göre bi AKN siz deneyelim interneti değiştirmeden.

AKK'siz 3 ay daha sabredin birşey kaybetmezsiniz. Emin olun 2019 da AKK'ler tamamiyle kalkacaktır ben o doğrultuda inanıyorum. Benim aklımın almadığı olay şu 5 güne aşkındır bilgisayarim açık sürekli video film online oyun ( oyun indirme ) upload canlı yayınlar yapıyorum vb uygulamalar kullanıyorum. Ne hikmetse bi türlü 200 GB AKK'yi bitiremedim. Ve internetimin hızı 50mbps yani 4K videolardan tutun 8K videolara kadar hepsinden yararlanan biriyim ama bi türlü bitmiyor ama başka konulara baktığımdaysa adamlar 700 GB 1000GB neredeyse dow diyorlar artık ne kadar doğruysa, ama inşallah BTK bu olayı sonlandıracak 31.12.2018 saat 00:00 vurup 01.01.2019 a geçtiğinde olay tamamiyle bitecektir.

Son düzenleme:
Ben 49 TL ödüyorum 16mb 75 Gb AKN gayet uygun ama kota sorunu var kota kalkarsa çok rahat yeterli olur bence.

Benim aklımın almadığı olay şu 5 güne aşkındır bilgisayarim açık sürekli video film online oyun ( oyun indirme ) upload canlı yayınlar yapıyorum vb uygulamalar kullanıyorum. Ne hikmetse bi türlü 200 GB AKK'yi bitiremedim. Ve internetimin hızı 50mbps yani 4K videolardan tutun 8K videolara kadar hepsinden yararlanan biriyim ama bi türlü bitmiyor ama başka konulara baktığımdaysa adamlar 700 GB 1000GB neredeyse dow diyorlar artık ne kadar doğruysa, ama inşallah BTK bu olayı sonlandıracak 31.12.2018 saat 00:00 vurup 01.01.2019 a geçtiğinde olay tamamiyle bitecektir.

Benim aklımın almadığı olay şu 5 güne aşkındır bilgisayarim açık sürekli video film online oyun ( oyun indirme ) upload canlı yayınlar yapıyorum vb uygulamalar kullanıyorum. Ne hikmetse bi türlü 200 GB AKK'yi bitiremedim. Ve internetimin hızı 50mbps yani 4K videolardan tutun 8K videolara kadar hepsinden yararlanan biriyim ama bi türlü bitmiyor ama başka konulara baktığımdaysa adamlar 700 GB 1000GB neredeyse dow diyorlar artık ne kadar doğruysa, ama inşallah BTK bu olayı sonlandıracak 31.12.2018 saat 00:00 vurup 01.01.2019 a geçtiğinde olay tamamiyle bitecektir.
Hangi internet sağlayıcısı ve kaç TL? Bu arada bazı iddalar var mesela 2019’dan önce taahhüt yapanlar için hala AKK olacağı hakkında.

Hangi internet sağlayıcısı ve kaç TL? Bu arada bazı iddalar var mesela 2019’dan önce taahhüt yapanlar için hala AKK olacağı hakkında.

Türk Telekom, 50Mbps HiperNet 200GB AKK Paketi Kampanya Dahilinde 77 TL sözleşmemim bitmesine 6 ay var. Bak ne diyorsunuz iddalar var diyorsunuz sadece iddaa bunlar gerçeği yansıtmıyor yani demek ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı