Alan Wake 2 vs The Last of Us Part 1

TLOU çok sorunlu olması lazım bilgisayarda. Ben olsam Alan Wake 2 alırdım. Yeni oyun sonuçta. TLOU hikayesi bence normal bir zombi evreni hikayesi. Sadece işlenişi çok iyi. Ama Alan Wake 2 güzel bence.

Açık ara Last of Us alınmalı şahane Türkçe dublajı için bile değer. Optimizasyonda çok iyi oldu adamlar düzeltti. 2024 içinde 2. oyunda PC'ye gelecek ona hazırlık olur. Alan Wake'i ise asla alma hiçbir şey anlaşılmayan karmakarışık bir hikayesi var. Yapımcı firma zaten bunu her oyununda yapıyor yani saçma ve gereksiz bir gizem yaratıyor. Grafiklerine göre optimizasyonu da rezalet Alan wake 2 nin.

Açık ara Last of Us alınmalı şahane Türkçe dublajı için bile değer. Optimizasyonda çok iyi oldu adamlar düzeltti. 2024 içinde 2. oyunda PC'ye gelecek ona hazırlık olur. Alan Wake'i ise asla alma hiçbir şey anlaşılmayan karmakarışık bir hikayesi var. Yapımcı firma zaten bunu her oyununda yapıyor yani saçma ve gereksiz bir gizem yaratıyor. Grafiklerine göre optimizasyonu da rezalet Alan wake 2 nin.

Katılıyorum. Alan Wake Remastered'i yakın zamanda zevkle oynayıp bitirmiştim ve oyunun içine o kadar girmiştim ki ikinci defa oynayacaktım ama fazla zamanım olmadığı için vazgeçmiştim. Alan Wake 2 oyununun geldiğini duyduğumda çok heyecanlanmıştım ama beklenini alamadım. Maalesef hikaye ve oynanış yönünden oyunu yok etmişler. İlk oyunu bu kadar sevmeme rağmen Alan Wake 2'den kesinlikle zevk alamadım ve yarısında sildim. Sanırım soyut hikaye yazınca daha iyi olacağını düşünüyorlar. Oyunu seven insanlar da muhtemelen hikaye yönünden değil tamamen atmosfer yönünden sevdiler.

TLOU'yu almanızı öneririm, onu da yakın zamanda bitirdim ve hiç sıkılmadan oynadım.

Geri
Yukarı