Alberto sego parfüm alınır mı?

Barbara Palvin

Hectopat
Merhaba, parfüm almayı düşünüyorum. Aklımda 2-3 tane model var. Malum parfüm fiyatları çok yüksek olduğu için açık almak istiyorum fakat o kadar çok açık parfüm satıcısı var ki hangisinden alacağıma karar veremedim. Almayı düşündüğüm parfümler; stronger with you intensely, spicebomb, jean paul le beau le, malum yaz yaklaşıyor. Alberto sego alınır mı? Daha önce alanınız var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar,
Alberto Sego kullandım yakın zamanda. Kokuları çok güzel ama kalıcılık için sabah sıkayım akşama kadar koksun beklemeyin. (Parfümden parfüme de değişiyor tabi ki.)
Önerir miyim, öneririm ama, gün içerisinde tazeleme yaparsanız iyi olur.
Ayrıca diğer önerilerim;
Birde sitesi yok ama, İstanbul Eminönü taraflarında Yıldız Esans diye bir yer var. Orası da harika parfüm yapar.

Merhaba,
Alberto sego kullandım yakın zamanda. Kokuları çok güzel ama kalıcılık için sabah sıkayım akşama kadar koksun beklemeyin. (parfümden parfüme de değişiyor tabii ki.)
Önerir miyim, öneririm ama, gün içerisinde tazeleme yaparsanız iyi olur.
Ayrıca diğer önerilerim;
Bir de sitesi yok ama, İstanbul eminönü taraflarında yıldız esans diye bir yer var. Orası da harika parfüm yapar.

İstanbul'da değilim lakin önerdiğiniz sitelerden daha önce alışveriş yaptınız mı? Ona göre alabilirim.

Geri
Yukarı