Çözüldü Albion Online'da at nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kurtcobain1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Albion'a yeni başladım. Şu an eşek ile gidiyorum ve yavaş. Daha hızlı gitmek için bir ehli at yapmak istiyorum. Fakat at yapmak için kullanılan malzemeleri nereden bulabilirim? Yani 4. kademe deri ve binek atı resmi varz bir otlak içerisine yerleştirildi yazıyor ve kırmızı gözüküyor. Bunu açmam mı lazım kader panosundan? Oyunu bilenler yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ati direkt marketten satin alabilirsin istersen. Normalde at yetistirmek icin oyunda ada alip adandaki slotlara at farmi kurmalisin.
Ati direkt marketten satin alabilirsin istersen. Normalde at yetistirmek icin oyunda ada alip adandaki slotlara at farmi kurmalisin.

Çözüm
Hocam konudan bağımsız ben de başlamayı düşünüyorum çok oyuncusu var mı?

Çok fazla var hocam evet. Türkler var bir sürü Türk loncası bulunuyor.

Uzun iş mi? Şu an 30K'ya yakın gümüş var yetiyor. Bir de şunu sorayım ben de bir sürü mühür ve 3. kademe, 4. kademe efsunlama eşyası var. Bunlar ne işe yarıyor? Zırha veya silaha efsun basabilir miyim?

O taslarla itemlerinin tierine gore itemlerini yukseltiyorsun. Suanlik acik alanlarda kirmizi parlayan moblari kesmeye calis onlar iyi para ve XP atar. Ve eline gecen cogu itemi sat :d yavas yavas classlarda seviye atladiktan sonra daha iyi itemler alirsin kendine.

ve evet oyunun hala iyi bir kitlesi bulunmakta. oyuna baslamak isteyen kisiler birkac video izleyerek oyun hakkinda daha iyi fikir edinebilir. sende ayni sekilde birkac tutorial videosu izlesen az daha oyun ile ilgili birkac iyi bilgin olabilir.

O taslarla itemlerinin tierine gore itemlerini yukseltiyorsun. Suanlik acik alanlarda kirmizi parlayan moblari kesmeye calis onlar iyi para ve XP atar. Ve eline gecen cogu itemi sat :d yavas yavas classlarda seviye atladiktan sonra daha iyi itemler alirsin kendine.

Ve evet oyunun hala iyi bir kitlesi bulunmakta. Oyuna baslamak isteyen kisiler birkac video izleyerek oyun hakkinda daha iyi fikir edinebilir. Sende ayni sekilde birkac tutorial videosu izlesen az daha oyun ile ilgili birkac iyi bilgin olabilir.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı