AliExpress hesabına erişememek

mergen_t

Hectopat
Daha fazla  
AliExpress'e hem bilgisayardan hem de telefondan girerek farkli siparisler vermistim. Bilgisayardan baktigimda telefondan verdigim sipariş gorunmuyor, telefondan baktigimda da bilgisayardaki. Ikisine de ayni mail adresiyle giris yaptığımi hatirliyorum ve sipariş takibi icin de hem bilgisayardan hem de telefondan aldigim ürün icin mail geliyordu ayni adrese. Bugün bilgisayardan uzerinden verdigim siparisin durumuna bir bakayim diye urunun takip sayfasini acmaya calistigimda giris yapma sayfasi açıldı ve kullandigim mail adresiyle giris yaptığımda beni telefondan sipariş verdigim urunlerin oldugu sayfa karsiladi.

Ayni mail ile bir sekilde iki farkli hesap mi acmisim anlamadim. Bu durumun nedenini veya cozumunu bilen var midir?

Hesap bilgilerine bakın, e posta kutularınıza bakın. Bence iki farklı hesap var.
Hocam ikisi de ayni email adresime geliyor ve maillerin alt kisminda sifremis unuttum baglantisinin yaninda da ayni mail adresi yer aliyor. Mailin baslangic kisminda farkli isimler yaziyor onu yeni farkettim, iki farkli kullanici adi olan hesap acmisim sanki tek mail ile nasil olduysa.

Benzer bir durumu yasayanlar icin durumu aciklamak ve bilgilendirmek istedim.

Aliexpress'in hesap acma mantigina gore ayni mail adresiyle 2(belki telefon numarasi uzerinden 3) hesap acma sansiniz var. Bir tanesi mail adresi ve sifre ikilisini yazarak girdiginiz bir digeri ise Google ile hesap acma ikonuna tiklayip actiginiz. Bu ikisi ayni mail adresiyle bagdastirilsa da aslinda farkli hesaplar oluyor.

Google ile giris yap ikonuna basip da daha sonradan beyaz bir sayfayla veya surekli devam eden yukleme animasyonuyla karsilasirsaniz endiselenmeyin, anladigim kadariyla bu fonksiyonu saglayan islem cokebiliyor. Bir kac saat sonra deneyebilirsiniz, yine olmazsa cihaz degistirip de deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı