Elektronik Aliexpress'de kablosuz mekanik klavye 360 TL

• Konuyu başlatan erme
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 189
  • Görüntüleme 12B
Arkadaşlar ben de galiba aynı mağazadan farklı ürün sipariş ettim ve kargoyu incelediğimde saati saatine hepsi sizin tarafınızdan atılan görseller ile aynı insanın işkillenmemesi içten bile değil. Yine siz satıcıya ulasabilmissiniz. Ben hala ulaşamadım.

AliExpress canlı desteğine ulaşıp iade talep edin.

Gelişme var bende. Klavye olmasa da bir şey gelir gibi.
SmartSelect_20240426_002135_Chrome.jpg

Ben babamın hesabından verdim siparişi takip edemiyorum sizin gibi. Umarım gelir. Lütfen gelsin.🥺
Buradan edersin. https://www.ems.com.cn/qps/yjcx/ orjinal takip sitesi bu, ama yanıltma mı sahte mi bilinmiyor..

Bu klavyeyi önermem asla 4 ay oldu alalı ve çok az kullandım ı tuşu 3 kez basıyor bazı tuşlar tıkanıyor ve klavyede sınırlayıcı var yanii sanırım max 4 tuşa aynı anda basabiliyorsun hiç paranızı çöpe atmayın

Arkadaşlar ben de galiba aynı mağazadan farklı ürün sipariş ettim ve kargoyu incelediğimde saati saatine hepsi sizin tarafınızdan atılan görseller ile aynı insanın işkillenmemesi içten bile değil. Yine siz satıcıya ulasabilmissiniz. Ben hala ulaşamadım.
Satıcıya ulaşmadık usta, benim anlamadığım bazılarına 4 euro gibi tutar vermeyi teklif etmişler ama bana öyle bir talimat gelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanki dolandırıldık gibi..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı