[Alındı] R9 270x ve Fx 6300 sistem

Merhaba sistemi bu akşam aldım, en kısa zamanda fotoğrafları paylaşacağım.:D:D

Fotoğrafları atmakta geciktiğim için üzgünüm. Kablo yönetimi nasıl olmuş arkadaşlar ?
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 735
  • 2.jpg
    2.jpg
    219,8 KB · Görüntüleme: 445
  • 3.jpg
    3.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 621
  • 4.jpg
    4.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 586
  • 5.jpg
    5.jpg
    195,7 KB · Görüntüleme: 575
  • 6.jpg
    6.jpg
    137 KB · Görüntüleme: 576
  • 7.jpg
    7.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 567
  • 8.jpg
    8.jpg
    143,8 KB · Görüntüleme: 552
  • 7.jpg
    7.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 581
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasa çok güzelmiş, sizin sayenizde bende almayı düşünüyorum. Bu arada R9 270x bütçemi aşıyor, R9 270 alıp Sapphire Trii-x programıyla ekran kartına o.c yapsam sizin kartınızın performansını yakalar mıyım ?
Teşekkürler. Fazla masraf yapmak istemiyorsanız, R9 270x için ideal kasa. O.c yapacaksanız Asus markasını tercih edin. O.c kapasitesi daha yüksek.

Öncelikle hayırlı olsun. Sormak istediğim bir kaç soru var.

- Sapphire'ın malzeme kalitesi nasıl?
- Stok soğutucu fazla ses çıkarıyor mu?
- HDD yeterince sessiz mi ?

Bende buna yakın bir sistem toplamayı düşünüyorum da cevaplarsanız çok sevinirim.

Sistemin benim sistem ile neredeyse bire bir aynı. Sizden ricam Aida64 veya CPUID HWMONİTÖR ile Sıcaklık testi yapıp benimle paylaşabilir misiniz?
@Kubilay22

Bende buna yakın bir sistem toplamayı düşünüyorum da cevaplarsanız çok sevinirim.

Aynı sistemi kullanıyorum bunu cevaplayayım. Cpu fan sesi boştayken rahatsız etmiyor hatta sessiz denebilir fakat yükteyken pc'yi bırakıp kaçasım geliyor o derece ama ben bazı ayarlar yaparak sesi yarıya indirdim yine de kesinlikle harici bir fan gerekli.

Sapphire kalite olarak iyi diyebilirim. Stok soğutucu yük altında iken ses çıkarıyor. Ses testi için stok soğutucuyu durdurduğumda, kasanın tahminimden fazla sessiz olduğunu fark ettim. Yakın zamanda stok soğutucudan kurtulacağım.

Hayırlı olsun. Ekran katından memnun musun. Kasa sıvı soğutma için uygun mu? Hava sirkülasyonu nasıl.
Ekran kartını tam olarak test edemedim işlerimden dolayı. Kasa sıvı soğutmaya uygun. Hava sirkülasyonu güzel sayılır.

iyi oyunlar Performans Testlerini Bekliyoruz Ama o Stok Fanı kullanmazsak :D
Bazı işlerimden dolayı oyun oynamaya şuan pek vaktim yok. Ama yakında testleri paylaşırım. Stok fan dan kısa zamanda kurtulacağım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı