Kolay Gelsin kargo firmasını Amazon'a yakışmıyor

Zaten bir siz alışveriş yapıyorsunuz biz mağarada yaşıyoruz kardeşim ben size ne diyorum siz ne diyorsunuz bu kargo firması hariç hepsi Ankara'dan gelen ürünü öbür gün teslim ediyor bunu anlamıyor musunuz? Bırak teslimi ürün halen yolda diyor.

Ürün bugün gelmezse pazartesiye kalacak ben pazartesi ve salı çalışıyorum annem babam evde olacak mı belli değil bir hevesle bir şey alıyorum içine ediyorlar ya bu nasıl iştir.

Vallaha mağarada mı yaşıyorsunuz okuma yazmanın olmadığı bir yerde mi yaşıyorsunuz onu bilemem. Adamlar size kafam kadar yazıyla tahmini teslim süresi olarak 7 Mayıs demiş siz ise ya erken gelir zaten diye söylemişsiniz ve gelmeyince de gelmiyor diye eleştiri yapıyorsunuz. Burada bir mağduriyet yok, siz kendi kendinize mağduriyet çıkarmaya çalışıyorsunuz. Eğer size cumartesi teslim edilecek deselerdi ve etmeselerdi hak verirdim. Sizin yaptığınızın bursa kebapcısına gidip yan mekanda sushi satılıyor niye kebapcıda sushi yok demekten farkı yok.

Kargo firmasi EKOL gözüküyor. Bu kolaygelsin ile aynı mı oluyor? Çünkü kolaygelsin gerçekten kaliteli bir firma. Daha dün 16:00 civarı aldığım sipariş bugün teslim edildi.

Vallaha mağarada mı yaşıyorsunuz okuma yazmanın olmadığı bir yerde mi yaşıyorsunuz onu bilemem. Adamlar size kafam kadar yazıyla tahmini teslim süresi olarak 7 Mayıs demiş siz ise ya erken gelir zaten diye söylemişsiniz ve gelmeyince de gelmiyor diye eleştiri yapıyorsunuz. Burada bir mağduriyet yok, siz kendi kendinize mağduriyet çıkarmaya çalışıyorsunuz. Eğer size cumartesi teslim edilecek deselerdi ve etmeselerdi hak verirdim. Sizin yaptığınızın bursa kebapcısına gidip yan mekanda sushi satılıyor niye kebapcıda sushi yok demekten farkı yok.

Hocam boş benzetmelerinizi kendinize saklayın ben ilk defa alışveriş yapmıyorum diğer kargolar da tahmini tarihle belirtiyorlar kargo çalışanıysanız da bir zahmet firmaya iletin.

Hocam boş benzetmelerinizi kendinize saklayın ben ilk defa alışveriş yapmıyorum diğer kargolar da tahmini tarihle belirtiyorlar kargo çalışanıysanız da bir zahmet firmaya iletin.
Ee tahmini tarih belirtiyorlar işte göz göre göre geç getireceğini bildiğiniz bir yerden söyleyip sonra bunlar geç getiriyor diğerleri erken getiriyor demenin manası var mı ? Gidip başka bir kargo firması kullanan hizmetten söyleyebilirdiniz. Sizde boş eleştirilerinizi kendinize saklayabilirsiniz.

Belirli başlı bölgelerde yavaş işliyor olabilir, veya dönemsel bir problem olabilir.

Bursa'da da aksine çok hızlı çalışıyorlar. Ertesi gün geldiği oluyor. Özellikle satıcı + gönderici
Amazon.com.tr ise çok hızlı geliyor. Bunlarla yarışacak, aynı hızda iş yapacak bir tek Hepsijet vardır, başka da yoktur bu civarlarda.

Kolay Gelsin'in yaşadığınız bölgedeki operasyonlarında sıkıntı olmuş olabilir veya gönderici taraflı bir problem de olabilir dediğim gibi. Bölgeden bölgeye değişiyor maalesef bu taşımacılık işleri. İşleri henüz oturtamamış olabilirler.

Ee tahmini tarih belirtiyorlar işte göz göre göre geç getireceğini bildiğiniz bir yerden söyleyip sonra bunlar geç getiriyor diğerleri erken getiriyor demenin manası var mı? Gidip başka bir kargo firması kullanan hizmetten söyleyebilirdiniz. Sizde boş eleştirilerinizi kendinize saklayabilirsiniz.

Ya usta tahmini süre diye illa yazdığı sürede mi getirmesi gerek bu ne saçma mantık ben diyorum ki diğer firmalar da yazıyor ama Ankara'dan samsuna 1 günde getiriyor ben kendim mi mağduriyet çıkartıyorum. Oradan buraya 1 gün de getiremen kargo işini düzgün yapıyor da ben kendime mağduriyet çıkartıyorum öyle mi? Benim anlamadığım çok ağır olan bir kargoyu babanızın malı gibi niye koruyorsunuz onu çözemedim.

Belirli başlı bölgelerde yavaş işliyor olabilir, veya dönemsel bir problem olabilir.

Bursa'da da aksine çok hızlı çalışıyorlar. Ertesi gün geldiği oluyor. Özellikle satıcı + gönderici
Amazon.com.tr ise çok hızlı geliyor. Bunlarla yarışacak, aynı hızda iş yapacak bir tek Hepsijet vardır, başka da yoktur bu civarlarda.

Kolay Gelsin'in yaşadığınız bölgedeki operasyonlarında sıkıntı olmuş olabilir veya gönderici taraflı bir problem de olabilir dediğim gibi. Bölgeden bölgeye değişiyor maalesef bu taşımacılık işleri. İşleri henüz oturtamamış olabilirler.

Hocam en mantıklı yorumu sen yaptın saygılar ama babasının malı gibi ölümüne savunanları anlamıyorum.

Ya usta tahmini süre diye illa yazdığı sürede mi getirmesi gerek bu ne saçma mantık ben diyorum ki diğer firmalar da yazıyor ama Ankara'dan samsuna 1 günde getiriyor ben kendim mi mağduriyet çıkartıyorum. Oradan buraya 1 gün de getiremen kargo işini düzgün yapıyor da ben kendime mağduriyet çıkartıyorum öyle mi? Benim anlamadığım çok ağır olan bir kargoyu babanızın malı gibi niye koruyorsunuz onu çözemedim.

Hocam en mantıklı yorumu sen yaptın saygılar ama babasının malı gibi ölümüne savunanları anlamıyorum.
Babasının malı gibi savunmuyor. Tahmini süreden geç gelirse bir sıkıntı vardır. Tahmini süreden erken veya tahmini sürede getirirse sıkıntı olmuyor. O an bir sıkıntı veya karışıklık olmuş olabilir. Geç getirmediği sürece mağdur falan olmuyorsunuz. Araya İşçi Bayramı girdiği için salı günü sipariş ettiğim ürün hepsijet ile bugün teslim edilecek ben bu kadar kişisel algılamadım ki hepsijet sektörün en hızlılarından. Antalyadayım.

Babasının malı gibi savunmuyor. Tahmini süreden geç gelirse bir sıkıntı vardır. Tahmini süreden erken veya tahmini sürede getirirse sıkıntı olmuyor. O an bir sıkıntı veya karışıklık olmuş olabilir. Geç getirmediği sürece mağdur falan olmuyorsunuz. Araya işçi bayramı girdiği için salı günü sipariş ettiğim ürün HepsiJet ile bugün teslim edilecek ben bu kadar kişisel algılamadım ki HepsiJet sektörün en hızlılarından. Antalyadayım.

Hocam ürün ülkenin en doğusundan gelmiyor siz öyle düşünüyor olabilirsiniz ben bu kargodan gelen ürünleri kabul etmeyeceğim bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı