[Alındı] Ryzen 7 1700 Sistemin Test Sonuçları

CPU: Ryzen 7 1700
GPU: MSI 1070 8GB OC
RAM: Corsair LED 3200, 8x2
PSU: Corsair VS650 +80
Anakart: MSI Tomahawk B350 3200MHz O.C
SSD: Samsung Evo 850 250GB
HDD: Toshiba 1 TB
Kasa: Corsair Alpha Black-Red
Monitör: Asus VX24A 2k çözünürlük

Bu konuda yukarıdaki sistemin oyunlardaki FPS değerlerini sizlerle paylaşmak istiyorum, böyle bir sistem almak isteyen arkadaşlara da yardımcı olacağını düşünüyorum. Test edilmesini istediğiniz oyunları veya benchmarkları konunun altında belirtebilirsiniz, elimden geldiği kadar denemeye çalışacağım.

@JohnMacTavish @Jira @Neko @Pantheon @FantastikTürk @s_effa @Barışçıl @Sociologist

Her oyun için 2k ve 1080 çözünürlükte, MSI Afterburner açık halde 2 adet fotoğraf paylaşacağım.

Öncelikle sistemin Benchmark değerlerini paylaşıyorum;
Ekran Alıntısı.PNG

İlk oyunumuz Watch Dogs 2;

Test 1: (2k Çözünürlük bütün ayarlar Ultra) (Ortalama FPS 45-62, Sıcaklık değerleri yaklaşık 70 derece)

Adsız.jpg
wathdogs.jpg

(1080 değerleri akşama yüklüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak nereden ayarlanıyor yardım eder misiniz acaba? Ben ayarlara baktım ama bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Test 4: Ghost Recon: Wildlands (Oyun içi benchmark sonuçları)

@Jira

a) 1080p Çözünürlük Very High Graphics:

WildlandsVH1080.jpg

b) 2k Çözünürlük Very High Graphics:

WildlandsVH2k.jpg

c) 1080p Çözünürlük Ultra Graphics:

Ultra1080p.jpg

d) 2k Çözünürlük Ultra Graphics:

2kultra.JPG

Oyundan çok Unigine Superposition'da extreme ayar sonucunu merak ediyorum. Hayırlı olsun.

UNIGINE Benchmarks

Test 5 :
a)
Unigine Benchmark (1080p Extreme, Shaders Quality: Extreme) (Sıralamada 69. Oldu)

Superposition_Benchmark_v1.0_3610_1493736876.png

b) Unigine Game (1080p Extreme, Shaders Quality: High)

Pro versiyon olmadığı için sonuç olarak kaydedemedim,

Extreme Shaders'tan High'a düşürdüğümde ortalama FPS 71'di

Shaders'ın farkını ortaya koyuyor bu testte @CJack60

Test 5 :
a)
Unigine Benchmark (1080p Extreme, Shaders Quality: Extreme) (Sıralamada 69. Oldu)

Eki Görüntüle 231353

b) Unigine Game (1080p Extreme, Shaders Quality: High)

Pro versiyon olmadığı için sonuç olarak kaydedemedim,

Extreme Shaders'tan High'a düşürdüğümde ortalama FPS 71'di

Shaders'ın farkını ortaya koyuyor bu testte @CJack60

Ekran kartına ve işlemciye overclock yaptığında 4000'i geçer diye düşünüyorum. Sürücüyü 381.89'a yükseltip tekrar bir deneme yap bakalım iyileştirmeler yaptık dedikleri kadar varmıymış anlarız.

Ekran kartına ve işlemciye overclock yaptığında 4000'i geçer diye düşünüyorum. Sürücüyü 381.89'a yükseltip tekrar bir deneme yap bakalım iyileştirmeler yaptık dedikleri kadar varmıymış anlarız.
Ekran kartını OCleyip benchmark testini tekrar denedim extreme'de sonuç 4003 puan.

Hocam hayırlı olsun.Sizdeki anakartın 350M olanını kullanıyorum. Ses ayarını yapamadım. Sesler hem kulaklıktan hemde hoparlörden geliyor. Aralarında geçiş yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı