[Alınmadı] 3.000 TL R9 290 Tri-X Sistem

Tarkan Özdemir

Hectopat
Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Binlerce sistem toplama konusu açtıkdan sonra nihayet bir sonuca vardım ve bu parçaları almaya karar verdim , umarım hoşunuza gitmiştir. Ürünler gelince ve kasayı toplayınca daha detaylı resimler atacağım :)

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı olarak, R9290X indirimde şu anda. 40 lira fazla verip onu almanı öneririm. Sen sistemi aldın mı, almadın mı?

Son düzenleme:
Kingston 2x4 Red Savage Ram 200 TL oldu, onu al. Yukarıda arkadaşın dediği gibi R9 290X al.

Benim fikrim bu

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı olarak, R9290X indirimde şu anda. 40 lira fazla verip onu almanı öneririm. Sen sistemi aldın mı, almadın mı?

Sapphire R9 290X Bf4 Edition Gddr5 4Gb 512Bit Amd Radeon Dx 11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Dediğiniz ekran kartı bu mu?

Benim önerim.
MSI GTX970 TIGER GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Bütçe ile ilgili bir sorununuz olmadığını görüyorum. Eğer öyleyse yazın daha başka tavsiyelerde yapabilirim.

Binlerce sistem toplama konusu açtıkdan sonra nihayet bir sonuca vardım ve bu parçaları almaya karar verdim , umarım hoşunuza gitmiştir. Ürünler gelince ve kasayı toplayınca daha detaylı resimler atacağım :)

Eki Görüntüle 43138
Hayali sistem toplayandan ne beklersin ? Tabiiki alınamadı olacaktı zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı