All in One HDD Docking harddiskleri görmüyor

29028

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar, yaklaşık bir hafta önce internet üzerinden aldığım All in 1 HDD Docking donanımda sorununu çözemediğim ufak bir sorun yaşamaktayım. Cihazı bilgisayara bağladım. Gayet sağlıklı çalışmakta.

Bundan önceki bilgisayarımda kullandığım 3 ayrı HDD'yi (1TB+1TB+2TB) bu cihaza bağlayıp eski yedeklerimi almak istiyorum. Ne etmekse, flashdisk, mobil gibi USB bağlantılarını algılıyor açıyor ve/ya çalıştırıyor yalnız benim bu üç HDD'yi bir türlü çalıştırmadı / çalıştıramadım.

BIOS'ta görüyor. Format çekmek için (Windows 10 format esnası) HDD gözükmüyor. Normal kendi HDD'sinde bulunan Windows'u kullanmaktayım. Şuan cihaz bağlı ve açık durumda. Üzerinde de 2TB'lik HDD bulunmakta. USB olarak görüyor HDD'yi göremiyorum.
Adsız.png

Bu da Bilgisayarım bölümünde bulunan Yönet sisteminden.
Adsız.png

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Tecrübeli arkadaşın yardımına ihtiyacım var. İçindeki verilerim önemli ve aciliyet olarak almam gerekiyor.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı