Logitech k400 vs Microsoft All In One Media?

eğer oyun oynayacaksan logitech k400 al eğer oynamayacaksan microsoft alabilirsin.Fakat microsoft klavyede rahat edebileceğini düşünmüyorum bu arada ikisinin fiyatlarıda neredeyse aynı.microsoft all ın one media klavyede tv klavyesi.

eğer oyun oynayacaksan logitech k400 al eğer oynamayacaksan microsoft alabilirsin.Fakat microsoft klavyede rahat edebileceğini düşünmüyorum
vatan da gidip ikisini de denedim microsoft daha kaliteli geldi zaten oyun oynamak gibi bir amacım yok yoksa bu fiyata iyi bir oyuncu klavyesi alırdım yorumlarınız için teşekkürler. Bu arada microsoft un touch pad alanı da k400 e göre baya büyük

vatan da gidip ikisini de denedim microsoft daha kaliteli geldi zaten oyun oynamak gibi bir amacım yok yoksa bu fiyata iyi bir oyuncu klavyesi alırdım yorumlarınız için teşekkürler. Bu arada microsoft un touch pad alanı da k400 e göre baya büyük
sana hangisi daha iyi gelmişse onu alabilirsin.oyun oynamak gibi bir amacın yoksa hemde microsoft alabilirsin :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı