Amazon Gaming Set Satın Almak

Daha fazla  
Merhaba, Amazon'dan Razer Kraken Usb kulaklık ve ileri zamanlarda Razer Deathadder chroma almayı düşünüyorum. Fakat güvenilir olup olmadığına karar veremedim. Kargo şirketinin ülkeye gelmeyipte başka bir ülkeye gitme durumu var mıdır ? Bazı eşyalar alıpta eşyaların ülkeye gelmeyip başka ülkelere yollanıp kullanıcıların dolandırıldıklarını duydum.

Teşekkürler.

Amazon'dan aldığın taktirde bir problem olmaz. Bu işin başını çeken bir firma. Kargo konusunda sıkıntı olmaz, olsa bile Amazon gibi bir site bu sorunu düzeltir. Endişen olmasın.

Amazon'dan aldığın taktirde bir problem olmaz. Bu işin başını çeken bir firma. Kargo konusunda sıkıntı olmaz, olsa bile Amazon gibi bir site bu sorunu düzeltir. Endişen olmasın.

Yani benden ziyade daha çok babam dolandırabileceklerine dair her ihtimale karşı alma dedi. Umarım onu ikna edersem alacağım.

Yani benden ziyade daha çok babam dolandırabileceklerine dair her ihtimale karşı alma dedi. Umarım onu ikna edersem alacağım.
Milyar dolarlık bir şirket kimsenin 100 dolarına göz dikmez. Dolandırıcılık yapıp adını kötüye çıkarmaz. Daha önce alışveriş yaptım. Tek sıkıntısı yurtdışından geldiği için zaman oluyor ama fiyatı düşük olunca bekleniyor. Böyle bir site dolandırıcılık yapmaz. Yalnız şöyle bir durum var amazon'da diğer kullanıcılar da satış yapabiliyor. Onlar için bir şey diyemem. Ürünün sayfasında yanında "Prime" ifadesi görüyorsan al yoksa çok yaklaşma.

Milyar dolarlık bir şirket kimsenin 100 dolarına göz dikmez. Dolandırıcılık yapıp adını kötüye çıkarmaz. Daha önce alışveriş yaptım. Tek sıkıntısı yurtdışından geldiği için zaman oluyor ama fiyatı düşük olunca bekleniyor. Böyle bir site dolandırıcılık yapmaz. Yalnız şöyle bir durum var amazon'da diğer kullanıcılar da satış yapabiliyor. Onlar için bir şey diyemem. Ürünün sayfasında yanında "Prime" ifadesi görüyorsan al yoksa çok yaklaşma.

Prime ifadesi görmedim fakat arama kısmında seller kısmını Amazon.com seçtim. Amazon kendisi sattığı için problem olmaz umarım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı