Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Papara kartının cashback özelliğinden dolayı Papara karttan Amazon Prime üyeliği almaktayım ancak geçtiğimiz günlerde kartımda para yoktu ve Amazon, Amazon Prime üyeliği için kartımdan para çekemedi. Karta belirli bir miktar para attım, attıktan sonra da para çekilmedi. Bu para bir süre sonra mı çekiliyor? Anlayamadım. Şu an Amazon Prime üyeliği için kartımda yeterli para bulunuyor. @Tim, @Umut Nas sizin bir bilginiz var mıdır acaba?

Çözüm
Ben de öyle bir durumla karşılaştım, ilerleyen günlerde tekrar deneyip çekmişti.
Papara kartının cashback özelliğinden dolayı Papara karttan Amazon Prime üyeliği almaktayım ancak geçtiğimiz günlerde kartımda para yoktu ve Amazon, Amazon Prime üyeliği için kartımdan para çekemedi. Karta belirli bir miktar para attım, attıktan sonra da para çekilmedi. Bu para bir süre sonra mı çekiliyor? Anlayamadım. Şu an Amazon Prime üyeliği için kartımda yeterli para bulunuyor. @Tim, @Umut Nas sizin bir bilginiz var mıdır acaba?

İlerleyen günlerde parayı yine çekiyor eğer ücreti almazsa bu sefer Prime aboneliği askıya alıyor.

Merhabalar,
Konuya geri dönüş sağlayayım. Dün Amazon Prime Papara karttan para çekmeye çalıştı ve parayı çekti. Konuya özet getirecek olursak ödeme gününde eğer ki kartta paranız yoksa onu ilerleyen günlerde tekrar çekmeye çalışıyor ve kartta paranız varsa başarılı bir şekilde ödemeyi alıyor. Ödemezseniz ne olacağını bilemiyorum da 3-5 lira için hile hurdaya gerek olduğunu düşünmüyorum. 3-5 lira için de hile hurdaya başvurmanızı da tavsiye etmiyorum. Esenlikle kalın, sorun çözülmüştür.

Teşekkür ederim, desteğinde de bu konu hakkında yanlış hatırlamıyorsam bir şey yazmıyor. Yazmayınca da kafam karışmıştı, tüm cevaplar için teşekkürler. İlk doğru cevabı veren @HAWKARD olduğu için onu çözüm olarak işaretledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı