Amazon satıcısı güvenilir mi?

Beyaz renk istiyordum fakat çok önemli değil dediğiniz satıcıdan sipariş veriyorum. Herkese yardımları için teşekkürler.
Gene de renk seçeneği sizin zevkiniz, biraz daha düşünün bence ama pekte farketmez. Siyah rengini iyi verebildilerse, siyah kulaklıklar bence çok daha yakışıklı duruyor. Şimdiden hayırlı olsun :) Bir de alıp, kullandıktan sonra burada deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ufak tefek tabii koca koca bir blog yazısına gerek yok :D

Amazon'da sahte mal olmaz falan demeyin. Tabi ki de olur. Amazon bunun farkına da varmayabilir. Ancak önceden okuduğum bir yazıda Amazon'un sonradan sahte olabileceğini (ama büyük ihtimal olmayacağını) fark ettiği bir ürünü satın alanlara para iadesi yaptığını okumuştum.

Tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Beyaz renkli ürününde Amazon logistic gönderiyor bunu alsamda herhangi bir sorun olmaz sanırım.

Gene de renk seçeneği sizin zevkiniz, biraz daha düşünün bence ama pek de fark etmez. Siyah rengini iyi verebildilerse, siyah kulaklıklar bence çok daha yakışıklı duruyor. Şimdiden hayırlı olsun :) bir de alıp, kullandıktan sonra burada deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ufak tefek tabii koca koca bir blog yazısına gerek yok :D

Ürünü kullandıktan sonra deneyimlerimi ufak bir konuda belirteceğim.

Geri
Yukarı