AMD FX-6300 ve M5A97 R2.0 İkilisi nasıldır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M5A97 kullanıcıların bir sürü şikayetini gördüm. USB portunda, kuzeyin ısınması vs. vs. benim tavsiyem MSI Gaming 970 yada MSI 970 G43 olur. Taş gibi anakartlar kullanıcılarıda memnun. Bende Gigabyte anakartımdaki problemden ikisinden birisini alıcam.

M5A97 kullanıcıların bir sürü şikayetini gördüm. USB portunda, kuzeyin ısınması vs. vs. benim tavsiyem MSI Gaming 970 yada MSI 970 G43 olur. Taş gibi anakartlar kullanıcılarıda memnun. Bende Gigabyte anakartımdaki problemden ikisinden birisini alıcam.

Şuan abimin sisteminde M5A97 kullanıyor ve her hangi bi sorunu yok 1 yıldır. Bende Gigabyte 990XA UD3 kullanıyorum arkadaş bütçeyi arttırabilirse 990XA UD3 alabilir.

Şuan abimin sisteminde M5A97 kullanıyor ve her hangi bi sorunu yok 1 yıldır. Bende Gigabyte 990XA UD3 kullanıyorum arkadaş bütçeyi arttırabilirse 990XA UD3 alabilir.
Şansı varmış demek ki her M5A97 de sorun çıkmaz ama geneli problem yaşıyor.

Kuzey köprüsü o kadar sıcak ki 1 saniyeden fazla dokunamıyorsun.

Şuana kadar hiç bi ısı problemi vs yaşamadık ve 3Ds Max ile TRT'de yayınlanan bazı çizgi filmlerin canlandırmasını yapıyoruz ve sistemde hiç bir sorun yaşamadık açıkçası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı