AMD HD 6800 sistem reset atma sorunu

Gunsroses

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba konuyu doğra yere açtığımdan emin değilim yanlış ise kusura bakmayın.

Başlıkta da belirttiğim gibi sistemim kaldırsa bile bazı oyunlar başlat butonuna bastıktan sonra bilgisayar güç kaybediyor ve tekrardan başlıyor oyunlara örnek vermem gerekirse: Saint Row 2, Grıd 2, Dırt Showdown.

Yabancı bir kaç konu buldum anladığım kadarıyla problem çözülüyor ama işlem karışık olduğunu düşündüm İngilizcemin yetersizliği ve çevirinin anlamsızlığından size sormak istedim.

AMD Bulldozer + Saints Row the Third = BSOD - A clock interrupt was not received [Archive] - Steam Users' Forums

Saints Row The Third BLue Screen Of Death REstart les poop :: Help and Tips

Sistemimi sizinle paylaşayım.

• AMD Raedon HD 6800 series
  • 8Gb RAM
  • Amd Fx X4 4100 soket Am3+ 3.6Ghz
  • Anakart: Prue Black 990fx

Saint row 3 oyununda Directx seçeneğini seçtikten sonra mavi ekranla karşılaştım sonra reset attı.
Mavi ekran hatası "Stop 0x00000101" Altın da Pumping physical memory to disk: yazılı yüzdesel bir oran doldu. Fikirlerinizi yardımlarınız bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Kasanın , güç kaynağının markası modeli nedir ? Radeon 6850 / 6870 baya ciddi güç ihtiyacı olan ekran kartları çünkü. İşlemcinde ciddi güç tüketiyor. O yüzden kasan ve güç kaynağın önemli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı