AMD Oyun Kampanyası Kodları Satılabilir mi?

djgozlerifacali

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/İzmir
Daha fazla  
Belirli bir süre için ilgili mağazalardan alınan AMD ekran kartlarında oyun kampanyası mevcuttu. Ben de bu kampanyadan faydalandım fakat mağaza tarafından etkinleştirme kodu tarafıma elektronik posta ile iletilmiş olmasına rağmen henüz etkinleştirmeyi AMD'nin sitesinden gerçekleştirmedim.

Kodlarını alabileceğim oyunlar;
  • Resident Evil 2
  • The Division 2
  • Devil May Cry 5
RX580 aldığım için bu oyunlardan ancak ikisini seçebiliyorum. Şimdi sormak istediğim soruya geliyorum;

Hangi iki oyunun kodunu almalıyım? Malum bu oyunların fiyatlari 250₺ civarında. Bu kodları aldığım takdirde kullanmazsam uygun fiyata satabilir miyim ya da ekran kartımın seri numarasına bağlı olma ihtimali varsa sadece ben mi kullanabilirim? Eğer satabiliyorsam bunun yasal olarak bir sakıncası var mıdır?

Muhtemelen, ekran kartından bağımsız olarak serial key verdiler. Ben olsam The Division 2'yi ve Devil May Cry 5'yi alırdım. Satabilirsin ve yasal sakıncası olmaz. Sonuçta sana hediye edilmiş ve sen de elinden çıkarmak istiyorsun.

Muhtemelen, ekran kartından bağımsız olarak serial key verdiler. Ben olsam The Division 2'yi ve Devil May Cry 5'yi alırdım. Satabilirsin ve yasal sakıncası olmaz. Sonuçta sana hediye edilmiş ve sen de elinden çıkarmak istiyorsun.

Şu anda şehirlerarası otobüste yolculuk yapmaktayım. Gün içerisinde kodları almaya çalışacağım. Şu anda alamıyorum çünkü kodları almak için seri numarasını verdiğim ekran kartının sistemde takılı bulunması gerekiyormuş. Durum hakkında güncelleme yapacağım.

Serial keyi nasıl satabileceğim hakkında bir fikrim yok. Bildiğiniz bir yöntem var mı acaba? Fiyat olarak ne kadar düşmem gerekir?

Şu anda şehirlerarası otobüste yolculuk yapmaktayım. Gün içerisinde kodları almaya çalışacağım. Şu anda alamıyorum çünkü kodları almak için seri numarasını verdiğim ekran kartının sistemde takılı bulunması gerekiyormuş. Durum hakkında güncelleme yapacağım.

Serial keyi nasıl satabileceğim hakkında bir fikrim yok. Bildiğiniz bir yöntem var mı acaba? Fiyat olarak ne kadar düşmem gerekir?
Bu tarz forumlardan, Sahibinden ve Facebook gruplarında satabilirsin fiyat olarak da haliyle en uygun fiyatı vermelisin Oyunfor G2A vb. sitelere bak 10-20 TL daha düşük fiyat ver.

Bu tarz forumlardan, Sahibinden ve Facebook gruplarında satabilirsin fiyat olarak da haliyle en uygun fiyatı vermelisin Oyunfor G2A vb. sitelere bak 10-20 TL daha düşük fiyat verin.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Kodları aldığımda -ya da alabilirsem :) - bilgilendirme yapacağım. Satışı buradan ilan edemiyoruz herhalde. İlgili başlıkta konu açmak gerekiyor sanırım.

Hepsiburada bana kodlarımı vermiyor, daha doğrusu bir türlü anlatamıyorum. Tam olarak bu kampanya hangi sayfada beyefendi diye sorup duruyor. Ana ekranlarındaki reklamda duruyor halbuki :kararsız:

Hepsiburada bana kodlarımı vermiyor, daha doğrusu bir türlü anlatamıyorum. Tam olarak bu kampanya hangi sayfada beyefendi diye sorup duruyor. Ana ekranlarındaki reklamda duruyor halbuki :kararsız:

Ben ekran kartımı Vatan Bilgisayar'dan almıştım. Normalde fahiş fiyatları var fakat aldığım sırada en ucuz oradaydı şaşırmıştım açıkçası. Kampanya için belirttikleri talimatları uyguladıktan sonra ertesi gün etkinleştirme kodunu gönderdiler. Aynı şekilde ITOPYA'nın da böyle bir uygulaması olduğunu gördüm ama hepsiburada, incehesap gibi yerlerde hiç rastlamadım desem yeridir.

Bahsettiğim kısım şurası: Ryzen - Hepsiburada

3 ürün anahtarını da hakediyorum diyorum, müşteri hizmetleri size gönderilen ürünler arasında kampanyalıdır yazmıyor diyor kod almam gerekiyor diyorum ama onu da anlıyorum nereden bilsin oyun kampanyasını ama öyle ya da böyle almam lazım piyasa değeri çok pahalı oyunların neden hakkım olan şeyi bırakayım :)

Bahsettiğim kısım şurası: Ryzen - Hepsiburada

3 ürün anahtarını da hakediyorum diyorum, müşteri hizmetleri size gönderilen ürünler arasında kampanyalıdır yazmıyor diyor kod almam gerekiyor diyorum ama onu da anlıyorum nereden bilsin oyun kampanyasını ama öyle ya da böyle almam lazım piyasa değeri çok pahalı oyunların neden hakkım olan şeyi bırakayım :)

Kendi sitelerinde mevcut hakkınız olanı sonuna kadar isteyin. RX590 ya da daha üst seviye bir ekran kartı almadıysanız iki ürün için kod alabiliyorsunuz sanırım. Katılım şartlarında iki kampanya birleştirilemez yazıyor bilginiz olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı