AMD oyun kampanyası

ahmet canbaz

Centipat
Ben Vatan'dan PC topladım ve Vatan bana 1 oyun ve 2 Game Pass kodu verdi. İki sorum var.
  1. İki tane oyun seçeneği var nasıl oyunu seçeceğiz ve nereden alacağız?
  2. Game Pass kodu direk Game Pass sitesine mi yazacağız? İkisini de aynı anda aynı adrese yazabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak hangi parça için sana oyun verildi ona göre parçanın ismi ile aramak lazım.
gamepass leri farklı firmalardan vermiştir. onları da uygulama da yapabilirsin.
Parça işlemi bir kaç aşamalı olur kodları faturası falan mesela ben b450m pro m2 v2 için monster hunter aldım ama bir kaç gün sürdü

bana kodu daha cuma günü attı vatan bilgisayar
bana kodları attılar ama nerede kullanacağım diyorum cevap vermiyorlar
amd ödüller bölümünde kodlarım gözüküyor artık onları daha sonra aktifleştir sem sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Evet bu ayarladım Breakpoint uplay hesabıma yüklendi 3 aylıkta aktifleştirdim şimdide 2 tane game pass amd kampanya kodu aynı anda yükleniyor mu onu bilmiyorum kod iptal olur diye deni yemiyorum da

ben mesela vatandan 22 kasımda aldım banada demediler bende birisinden duydum söyledim mail fatura ve modellerin posta attım 2 gün sonrada kod yolladılar
sadece game pass sıkıntım var 3 aylık yaptım öbür kodu kullanmadım iptal olur kodum diye araştırıyorum ama cevap veren yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı