Amiral gemisi telefon önerisi

Bütçe
10 bin
Kamera olarak baktığım videolara göre S21 mi 11'den biraz daha önde. Mi 11'in de öyle güzel yapay zekası var. En iyisi karşılaştırma videolarını izlemeniz çünkü hepsi çok iyi telefonlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet kamera kıyaslamalarına falan baktım S21'i çok beğendim ama gerçeğe daha yakın olduğu için Mate 40 Pro daha çok hoşuma gitti. Ben sizin hangi telefonu ve neden tercih edeceğinizi merak ediyorum ona göre karar vereceğim çünkü kağıt üstünde hepsi çok iyi duruyor. Mi 11 eski serilerden çok daha farklı o yüzden klasik MIUI sorunları olacağını düşünmüyorum. Çok kararsız kaldım hangi telefonu alacağıma hala karar veremedim

Bir de Xioami cihazlarda cutom ROM desteği çok fazla olduğu için gelecekte de güncelleme sıkıntısı yaşamazsınız, Samsung cihazlar mesela kolay brick oluyor.

Bunlar arasından önerim S21 Ultra. S21 serisinin Huawei tarafında rakibi 50 serisi olacak. Yani P ve Mate 50 modelleri. Iphone istiyorsanız 12 modelleri ve daha uygun 11 modeline de bakabilirsin.
Evet 50 serisini merakla bekliyorum ama yıl sonunda çıkacak diye gördüm o yüzden yazmak istemedim. Teşekkürler öneriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı