Amiral gemisi telefon önerisi

Para olduktan sonra buraya yazmanın bile anlamı yok galiba dalga geçiyor bizimle.

Alttarafı telefon o kadar para verilmez dün bakim dedim mağazada hemen hemen 6S le aynı performans.
7 yaşında bir telefon ile bu sene çıkmış bir telefonun performansının aynı olması Apple'in başarısını gösterir. Maalesef ki 7 yaşında bir Android cihaz ile bu sene çıkmış bir android cihaz hakkında aynı yorumlar yapılamıyor. Ama 14 Pro ile 6S aynı değiller arada dağlar kadar fark var kullanınca anlıyorsunuz.

Alttarafı telefon o kadar para verilmez dün bakim dedim mağazada hemen hemen 6S le aynı performans.
İroni yaptın di mi kardeşim. Lütfen ironi olsun. İphone 6s ile iphone 14 pro aynı performans mı dedin :D

Pek aynı değil gibi sanki değil mi :D

14 alabileceğim Max seviye 14 Pro Max gücüm yetmez açıkçası çok iPhone seven birisi değilim fakat deneyimlemekte istiyorum aralarında şu an en kafama yatan S22 Ultra ve iPhone 14
Kayıt paralarıyla birlikte fiyatları şöyle olacak.
iPhone 14: 22.000
S22 Ultra:18.500
Fiyat farkını vermeye değer mi sizce.

Merhaba telefon almayı düşünüyorum. Telefon yurt dışından gelecek bu yüzden üst seviye bir telefon istiyorum. Şu an 11t Pro kullanıyorum fakat kamera anlamında tatmin etmiyor. Aklımda iPhone 14, Samsung S22 Ultra ve mi 12s Ultra var. Ayrıca Xiaomi 13 ve 13 Pro tanıtıldı, o da bir seçenek olabilir fakat önce alacağım ülkeye gelmesi lazım. Bu cihazlar arasından veya kendi tavsiyelerinizden faydalanmak istiyorum teşekkürler.

iPhone 14 Pro Max almanı tavsiye ederim.

14 alabileceğim Max seviye 14 Pro Max gücüm yetmez açıkçası çok iPhone seven birisi değilim fakat deneyimlemekte istiyorum aralarında şu an en kafama yatan S22 Ultra ve iPhone 14

S22 Ultra iPhone 14'ten daha iyi bir telefon

14 alabileceğim Max seviye 14 Pro Max gücüm yetmez açıkçası çok iPhone seven birisi değilim fakat deneyimlemekte istiyorum aralarında şu an en kafama yatan S22 Ultra ve iPhone 14.

Ön kamera ve batarya dışında genel olarak S22 Ultra düz 14'ten daha iyi bir cihaz. 14 yerine 13 Pro'ya da 12 Pro da alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı