An operating system wasn't found hatası

Eray Ünal

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar , Dual boot rehberini izledikten sonra MAC OS X 10.9.5'i indirdim. 16 GB Sandisk USB Belleğime raw dosyasını Win32DiskImager ile yazdırdım. Fakat bilgisayarımı açtığımda 14,8 gb boş diyordu sanki yazılmamış gibi, okuduğum bir yer de ise bunun normal olduğunu söylüyordu.

Neyse bilgisiyarıma reset atıp boot menusunden USB belleği seçtiğimde '' an operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system '' hatası aldım. Daha sonra birincil disk'i USB seçtim sonuç gene aynı. Boot sırasındada 1.sırada olmasına rağmen hata devam ediyor. Legacy usb support enabled.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayardaki diskleri çıkart sadece USB bellekten açmayı dene.. Belki boot sıralamasında hata yapıyor olabilirsin..

Acaba yazarken bir hatamı oldu ? ImageWriter USB'mi görmüyor. Başka alternatif program varmı acaba yazmak için ? Bir de USB formatı FAT32 mi , NTFS mi , exFAT mı olucak. Şuan FAT32 durumunda.

14.8 GB boş olarak görünmemesi lazım. Yanlış yazdırmışsınız. Minitool ile belleği eski haline getirip yeniden yazdırın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olmuyorsa başka USB bellek ile deneyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı