"Error: 1962 No operating system found. Boot sequence automatically repeat."

YUNUS AKYOL

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Lenovo H530'a hackintosh kurulumu gerçekleştirdim. Clover kurulumunu yaptım. Fakat USB'yi çıkardığımda error 1962 hatası almaktayım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba?

DSC_0039.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehber konuları takip edin. Bootloader kurulumunu yapman lazım. Sierra imaj konusunda ayrıntılı rehber var.

Cevabınız için teşekkür ederim.Laptobuma kurdum ethernet driveri haricinde sorun yaşamadım. Clover de sağlıklı bir şekilde çalıştı.Fakat masaüstü bilgisayarıma kurmaya çalıştığımda yukarıdaki hatayı almaktayım.Bir çok kurulum sürümü denedim.Cloveri manuel kurdum,usbdekini kopyaladım yapıştırdım sonuç değişmedi.Hdd yi değiştirdim sorun onda olabilir mi acaba diye yine sonuç aynı.Kaç gündür uğraşıyorum bende takıntı haline geldi.Mutlaka yapmam lazım.Mac bilgisayar almadan önce alışmak istiyorum Mac Os'a

Lenovo H530 marka bilgisayarım var. Genel olarak özellikleri Intel Core i5-4440 İşlemci, 4GB Ram 500 GB Sata Hdd bulunmakta.Bu arada sizin paylaştığınız masaüstü Sierra sürümü kurulu. El Capition sürümünü de denedim sonuç aynı.

Sorunu aşağıdaki resimdeki şekilde çözdüm.Fakat anakartım uefi destekli ama niye gpt olarak görüyor sizce

NON.UEFI.png

Tek sıkıntım ekran kartı kaldı .InjectIntel özelliğini açtığımda ya reset atıyor yada siyah ekran da kalıyor. Şuan ekran kartı 5mb olarak görünüyor.Bu sorunu da hdmi monitörümü takarak çözdüm. Fakat bu monitörü başka bi yerde kulllanıyorum. Acaba hdmi to vga kablo alsam aynı işlevi görür mü?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı