Anakart nasıl garantiye verilir?

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Hepsiburada üzerinden satıcının da Hepsiburada olduğu A320M'a Pro Max ekran kartımın garanti başvurusu kabul oldu ve bugün mailime bir kod geldi.

Şimdi ben MNG kargoya gidip direk anakartın kutusunu mu vereceğim yoksa bu kutuyu başka bir kutunun içine koyup onu sıkıca bantlayıp mı vereceğim?

Hocam anakartin soket kapağı derken kasanın arkasında bulunan mi?

Onu kutunun içine koymadim kasada bırakmıştım.

Hocam kodu nasıl yapistirabilirim?

Çünkü mailime geldi SS alıp göstersem kabul etmezler mi?
SS alıp gösterip deneyebilirsiniz ama benim bildiğim o kodu çıktı alıp, kutuya yapıştırmanız lazım.

Kapak derken işlemcinin soketinin kapağını diyorum.

IO Shield SATA kablosu falan genelde gerekmez ama koymanizda fayda var sikinti cikarabilirler.

Hocam kutunun içinden çıkan her şeyi koymak istiyorum IO Shield dediğiniz sabit diske bağlanan mı?

Çünkü iade kabul ederlerse iade etmek istiyorum.
SS alıp gösterip deneyebilirsiniz ama benim bildiğim o kodu çıktı alıp, kutuya yapıştırmanız lazım.

Kapak derken işlemcinin soketinin kapağını diyorum.
Hocam işlemcinin soketinin kapağı anakarttan mı çıkıyor?

Hocam kutunun içinden çıkan her şeyi koymak istiyorum IO Shield dediğiniz sabit diske bağlanan mı?

Çünkü iade kabul ederlerse iade etmek istiyorum.

Hocam işlemcinin soketinin kapağı anakarttan mı çıkıyor?
IO shield kasaya taktığınız metal parça, arka plaka.

Soket kapağı anakartın üstünde monte geliyor, işlemciyi taktığınız yerde. İşlemciyi takınca atıyor o kapak.

15941210147308787818865432853443.jpg

Bumu hocam?

Arkadaşlar MNG kargoya verdim, kendi kutusu dışında başka bir koliye koymadım öylece götürdüm, onlar zaten muhtemelen koliye koyuyorlardır, konu kilitlenebilir herkese cevapları için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı