Anizm vs TürkAnime TV

İkisini de tanımıyorum ancak TürkAnime TV'nin rating oranı Anizm'den birkaç kat daha yüksek. Anizm'in arayüzü daha temiz ve özenli. İkisinden de düşük ratingli bir diğer site şöyle bir açıklama yapmış anlaşılan hiçbiri etik değil http://www.animemangatr.com/forum/duyurular/7408-turk-anime-tv-ve-anizm-tayfasina/
Abi bu yaptığımız iş hiçbir zaman etik olmadı, sonuçta korsan bir iş yapıyoruz.
Fansublar scene ekipleri gibidir. Onların da temeli korsana dayanıyor :)
Konuya dönersek, Anizmin adminlerini tanırım. Herhangi bir olumsuzluk durumunda görüşümü açık bir şekilde kendilerine yazdım. Bunda çalışmalara konan logo konusu da vardı. Konuştuktan sonra bu durumu halletmiştik.

Turkanime konusunda ise tanıdığım bir kaç arkadaş logolarını koymak dışında fontları kurcalayıp bozduklarını demişti :D Bu yüzden sevmem kendilerini fazla.

Ali abi senden bi anime önerisi alayın hazır yakalamışken.
Dostum benden de sana bir kaç öneri: Gosick, Soul Eater, Yu-Gi-Oh! Duel Monsters (Çevirisine başladık :) ) Hellsing ve Dororo öneririm.
Valla ben anime izlemek için türkanime ve anime dışında türkçe anime izle bu siteyi kullanıyorum. Mobil kullanım ve kalite bakımından çok daha güzel.
keşke kendi sitenizin reklamını yapmasaydınız. Sitenizdeki admin isminizi ve Facebook grubunuzu bilmesem başka birinin yazdığına inanırdım :D

Son düzenleme:
download.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı