Anomaly Agent Çıktı!

Niye ayrıcalık yapmayalım ki? Indie oyun alacağım zaman Türk oyunu almayı tercih ederim.
Türkiye'deki sektör büyürse daha kaliteli oyunlar görebiliriz ve hepsinde de yerel fiyatlandırma olur. Hem de ülkeye döviz girmiş olur. Win-Win. Oyun geliştirmek masraflı bir iş destek olunmaz ise gelişme olmaz.

Ama tabii ki gerçekten samimi bir şekilde işini yapana destek olunmalı. Malum oyun gibi proje ödevini yerli ve milli fasa fiso diye pazarlayana destek olunmamalı.
Olaya aynı şekilde yaklaşmıyoruz. Ben ayrıcalık yapılmaması gerektiğini söylerken sürekli şu fiyatı tartışmayı, korsan oynamayı veya beğenip beğenmemeyi diyorum. Çok abartmaya gerek yok bu konuyu. Diğer video oyunlarına nasıl davranılıyorsa bunlara da aynı şekilde insanlar yorum yapsın, oynasın, sevsin veya sevmesin. Ayrıca oynamak istiyorsanız satın alınıp destek verilmesi gerektiğini söylemişim zaten. Desteğinizi esirgeyin diye bir yargıda bulunmadım.

@zKratosz Hayırdır? Gerçekten yazdığımı beğenmediğin için mi attın o emojiyi yoksa kuyruk acısı mı?

Hiç oynamayı düşünmediğim bir tür ama yine de yerli olarak böyle şeyler çıkması güzel olur. Hatta belki bir rekabet ortamı oluşur, işte o zaman çok daha büyük oyunlara kadar yolu var bu işin.

Bu tarzdaki oyunlara genellikle önyargıyla yaklaşırım ve beğenmem. Ancak Enis abimin hatrına oyunu alıp, deneyeceğim. Olumlu bakmaya çalışacağım, oyun grafik anlamında güzel duruyor bence. Benim canımı sıkacak kısım eğer varsa ''ilerle düşman kes koridoru'' olur. Elbette ilerleyip düşman keseceğimiz bölümler olacaktır ancak bu bir süre sonra tekrar etme kısmına geldiyse ve bir yenilik yoksa her oyunda olduğu gibi sıkıcı olacaktır. Ayrıca Türk yapımı bir oyunun dünya çapında, örneğin Xbox gibi markalarda paylaşılması da ayrı bir gurur verici.

Hocam bu türde ne olsa oynattırıyor bana kendini. Kısa oyunlar oluyorlar zaten. Demoda gun finisherları çok beğenmiştim. Finisher hareketleri çok hoş. Umarım sayısı artmıştır.
Artık uzun soluklu oyunlara tahmül edemiyorum, böyle kısa süreli oyunlar daha cazip geliyor. Umarım dediğiniz gibi finisher sayısını çoğaltmışlardır.

Artık uzun soluklu oyunlara tahmül edemiyorum, böyle kısa süreli oyunlar daha cazip geliyor. Umarım dediğiniz gibi finisher sayısını çoğaltmışlardır.
Kesinlikle size katılıyorum hocam. Açık dünya oyunlarından baygınlık geldi. Özellikle Ubisoft oyunları artık beni 1 saat zor tutuyor içinde. Hiç keyif almıyorum. Kısa öz olması çok daha iyi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı