Antivirüs tier listim

Diğerlerine neden böyle skor verdiğimi anlarsınız. Windows Defender son günlerde ciddi sorunlar veriyor, false positive olsun. Sophos bellek tüketimi yüzünden böyle verdim. McAfee ve Norton bu yüzden:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky en iyisi ve BitDefender 2. en iyi. ESET 3. olur en fazla. Ondan oraya koydum. F-secure'da aynı yeri hak ediyor onunla. Avast ve AVG yaşanan skandallar yüzünden oraya koydum ve her ikisi aynı zaten. Malwarebytes gerçek zamanlı koruması gayet kötü. Avira berbat zaten. Create a Best Antivirus Tier List buradan tier list oluşturabilirsiniz.

my-image (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğerlerine neden böyle skor verdiğimi anlarsınız. Windows Defender son günlerde ciddi sorunlar veriyor, false positive olsun. Sophos bellek tüketimi yüzünden böyle verdim. McAfee ve Norton bu yüzden:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky en iyisi ve BitDefender 2. en iyi. ESET 3. olur en fazla. Ondan oraya koydum. F-secure'da aynı yeri hak ediyor onunla. Avast ve AVG yaşanan skandallar yüzünden oraya koydum ve her ikisi aynı zaten. Malwarebytes gerçek zamanlı koruması gayet kötü. Avira berbat zaten. Create a Best Antivirus Tier List buradan tier list oluşturabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1787841

Listede tek yanlış ESET'in yeri dostum ESET belki s olmayabilir ama mutlaka a hak ediyor hatta bana göre bitdefenderından daha iyi.kaspersky zaten goat

Liste de tamamen kafaya göre hazırlanmış yorumlar da tamamen sallama. Eh elinize sağlık ama olmamış.
Son durumu bilmiyorum o zaman. Eskiden yaşadığım deneyimlere göre yazdım. Bir kaç testte virüsü bulamamıştı Malwarabytes.

Gerçi şimdi objektif bakınca fazla sayıda antivirüsü en altta koymuşum.

Geri
Yukarı