Antivirüs tier listim

Diğerlerine neden böyle skor verdiğimi anlarsınız. Windows Defender son günlerde ciddi sorunlar veriyor, false positive olsun. Sophos bellek tüketimi yüzünden böyle verdim. McAfee ve Norton bu yüzden:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky en iyisi ve BitDefender 2. en iyi. ESET 3. olur en fazla. Ondan oraya koydum. F-secure'da aynı yeri hak ediyor onunla. Avast ve AVG yaşanan skandallar yüzünden oraya koydum ve her ikisi aynı zaten. Malwarebytes gerçek zamanlı koruması gayet kötü. Avira berbat zaten. Create a Best Antivirus Tier List buradan tier list oluşturabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1787841

BitDefender zararlı yazılımı buluyor ve işlem bile yapmıyor bu halde nasıl 2.sırada :D

Malwarebytes'ın gerçek zamanlı koruması gayet iyi bu arada.

Bir anti-malware'den bahsediyoruz burada bir Anti-Virüs'den değil.

Herkes Malwarebytes'in üstlerde olması gerektiğini söylemiş yapımcıları bile bu programın yeterli olmadığının farkında olduğu için diğer Anti-Virüs'lerle çakışmayacak şekilde yapılandırıyor hem Malwarebytes'in üste olmasını söyleyen kişiler Malwarebytes'in bir anti-malware olduğunu bilmiyorlardır.

Son düzenleme:
Çalışmanı başarılı buldum yanlız ben Norton kullanıyorum, sizce nortondan daha iyi ücretsiz bir alternatif bulabilir miyim, mesela kaspersky free? Paralı olacksa değiştiremem, ücretsiz olmalı. Bellek ve işlemci tüketimi düşük olsa iyi olur çünkü nortonda yüksek.

Çalışmanı başarılı buldum yanlız ben Norton kullanıyorum, sizce nortondan daha iyi ücretsiz bir alternatif bulabilir miyim, mesela kaspersky free? Paralı olacksa değiştiremem, ücretsiz olmalı. Bellek ve işlemci tüketimi düşük olsa iyi olur çünkü nortonda yüksek.
Kaspersky'i deneyebilirsin 1 yıllığına.

Yeni konular

Geri
Yukarı