AnyDesk ile bilgisayara erişilebilir mi?

khuliyeff

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir program satın almıştım. Problem çıkmıştı. Destek için AnyDesk vermiştim. Gözümün önünde problemi çözdü adam. Sorum şu ki AnyDesk'ten ben görmediğim bir şekilde bilgisayarıma RAT, virüs falan gönderebilir mi? AnyDesk'ten bilgisayarıma aktarılan dosyalara bakmanın bir yolu var mıdır?

Merhaba arkadaşlar. Bir program satın almıştım. Problem çıkmıştı. Destek için AnyDesk vermiştim. Gözümün önünde problemi çözdü adam. Sorum şu ki AnyDesk'ten ben görmediğim bir şekilde bilgisayarıma RAT, virüs falan gönderebilir mi? AnyDesk'ten bilgisayarıma aktarılan dosyalara bakmanın bir yolu var mıdır?
Siz kabul etmezseniz giremezler.

Birisi AnyDesk'ten size dosya gönderdiğinde veya bilgisayarınızdan dosya indirdiğinde bağlantı panelinde transfer edilen bütün dosyalar gözükür. Bilgisayarınıza rat atılsa bile adam haberiniz olmadan arkaplanda çalıştıramaz. Yaptığı her şeyi görürsünüz.

Çok korkuyorsanız silin gitsin. Siz kabul etmediğiniz müddetçe başka bir insan sizin bilgisayarınızı kontrol edemez.

Dosya atsaydı sizde görürdünüz hocam.
Biliyorum hocam ama belki gözümden falan kaçmıştır ondan dolayı. Çünkü bilgisayarım boştayken görev yöneticisinde Performans kısmındaki WiFi kısmında dalgalanma oluyor. Şuanda chrome ve oyun açık olduğu için dalgalanma oluyor bu normal ama boştaykende oluyor 2 3 tane dalgalanma. Normal midir sizce ?

Dosya Ekleri

• ssss.png
    ssss.png
    20 KB · Görüntüleme: 10
Biliyorum hocam ama belki gözümden falan kaçmıştır ondan dolayı. Çünkü bilgisayarım boştayken görev yöneticisinde performans kısmındaki Wi-Fi kısmında dalgalanma oluyor. Şu anda Chrome ve oyun açık olduğu için dalgalanma oluyor bu normal ama boştaykende oluyor 2 3 tane dalgalanma. Normal midir sizce?

Hiçbir şey olmaz. Bu kadar korkamaya gerek yok. İsterseniz silin gitsin.

Biliyorum hocam ama belki gözümden falan kaçmıştır ondan dolayı. Çünkü bilgisayarım boştayken görev yöneticisinde Performans kısmındaki WiFi kısmında dalgalanma oluyor. Şuanda chrome ve oyun açık olduğu için dalgalanma oluyor bu normal ama boştaykende oluyor 2 3 tane dalgalanma. Normal midir sizce ?
Modern işletim sistemleri arkaplanda internet kullanmaya devam ediyor. Çok normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı