Apple müzik mi Spotify mi ?

Arkadaşım Apple müzik kullanıyor. Dediğine göre ses daha kaliteliymiş hemde ara bir uygulamaya gerek yok direkt Apple ile ilişkili. İçeriğe göre de seçimini yapabilirsin.Henüz iPhone'a geçmedim o yüzden sana daha net yardımcı olamıyorum. :D

Arkadaşlar iphone kullanıcısıyım. Apple müzik mi yoksa spotify mi seçmeliyim ?
Yaklaşık 1 yıldır spotify kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Daha önce androidde bir süredir de iPhone da kullanıyorum. İlk aldığımda iPhone 7 de bir uyum sorunu vardı ama sanırım giderildi.
Ses olarak yeterince kaliteli. Mevcut cihaz kulaklıkları ile bundan fazlasını fark edebileceğinizi zannetmiyorum.
İçerik olarak da bana yeterli. İstediğim yerli, yabancı bütün şarkıları bulabiliyorum. Yazın araştırdığımda Apple'da içerik sıkıntısı olduğunu duymuştum fakat şu anda tam olarak ne durumda bilmiyorum.
Apple'ın 3 aylık deneme paketini alıp bir deneyin. Beğenirseniz oradan devam ederseniz beğenmezseniz Spotify'a geçersiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı