Apple Pay Türkiye'ye gelir mi?

5 Yılı var bence. Bu kafalarla kimse almaz "Apple kart mı olur yeğenim dolandırıcıdır onlar alma kredi çekerler zora girersin vallahi bunlar Amerika'nın oyunları senin kimlik bilgilerini çalar" Diyecek adamlar tanıyorum.(Sadece genç kesim alır.)
Genç kısımın bile üste yazdığı duruma yavaş yavaş geldiğini düşünürsek çok az kişi kullanır.

5 Yılı var bence. Bu kafalarla kimse almaz "Apple kart mı olur yeğenim dolandırıcıdır onlar alma kredi çekerler zora girersin vallahi bunlar Amerika'nın oyunları senin kimlik bilgilerini çalar" Diyecek adamlar tanıyorum.(Sadece genç kesim alır.)
Genç kısımın bile üste yazdığı duruma yavaş yavaş geldiğini düşünürsek çok az kişi kullanır.

Apple Pay farklı, Apple Card farklı. Apple Pay sadece bir ödeme yöntemi. Sen hâli hazırda kullandığın kartları oraya tanımlıyosun sadece POS cihazına telefonu yaklaştırmak yetiyor ödemek için. Apple Card ise Apple'ın anlaşması olduğu bankayla birlikte çıkardığı bir kredi kartı. Apple Pay kullanmak için Apple Card alma zorunluluğu yok.

Apple Pay farklı, Apple Card farklı. Apple Pay sadece bir ödeme yöntemi. Sen hâli hazırda kullandığın kartları oraya tanımlıyorsun sadece pos cihazına telefonu yaklaştırmak yetiyor ödemek için. Apple Card ise Apple'ın anlaşması olduğu bankayla birlikte çıkardığı bir kredi kartı. Apple Pay kullanmak için Apple Card alma zorunluluğu yok.

Hocam açıkcası bu konuyu yazarken ikisinin bir olduğunu düşünüyordum bende aydınlattığınız için sağ olsun. Peki kart eklemeyi falan nasıl yapacağız şu an telefonda sadece wallet uygulaması var oda sınırlı uygulamaları kapsıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı