iOS 16 ile Apple Pay geldi mi?

Samsung'da zaten halihazırda NFC özelliği var, yani Türkiye'de kullanabiliyorsunuz. Tosla'da da mevcut.
Saat için sormak istemiştim hocam. Mesajda telefon da yazmışım evet yeni fark ettim. Enpara ile NFC ödeme kullanıyorum zaten telefonla. Yine Ziraat Mobil'de de NFC ödeme desteği var ve çalışıyor.

Doğru mu bilmiyorum fakat bazı forumlarda şöyle bir şey gördüm: Adresi Kıbrıs seçip geri kalan kısımda doğru adresiniz yazarsanız kartınız gelebiliyormuş.
Ben kayıt olurken Hollandayı seçtim. Adresimi Hollanda olarak yaazdım. Kart başvurusunda kargo adresi olarak Kıbrıs seçtim, geri kalan yerleri kendi adresimi girdim. 3 Kasımda kargo gelecek yazıyor. Gelirse yazarım.

Şu Apple Pay bir gelse bende rahat etsem. Metrobüse biniyorum yarım saat QR kod okutmaya çalışıyorum, arkadaşlarla kahve içmeye gidiyoruz paparayı açmakla uğraşıyorum. Otele gidiyoruz 50 sefer oda kartı kaybediyorum. En kolayı direkt NFS okuyucuyla ödemek. Niye hala gelmedi anlayamıyorum.

Ben kayıt olurken Hollandayı seçtim. Adresimi Hollanda olarak yaazdım. Kart başvurusunda kargo adresi olarak Kıbrıs seçtim, geri kalan yerleri kendi adresimi girdim. 3 Kasımda kargo gelecek yazıyor. Gelirse yazarım.
Beni de etiketleyin lütfen . 😅

Herhangi bir gelişme var mı? @Taha Kerem ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı