Apple Watch Ultra 2 mi series 9 paslanmaz çelik mi?

Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yazın Apple Watch Ultra 2 alma düşüncem var. Kullananlar var mıdır?
Series 9 paslanmaz çelik modeli de hoşuma gidiyor ancak fiyatı Ultra 2'ye çok yakın.
Önemli olan özellikleri değil arkadaşlar tasarım şıklığı ve her zaman açık ekran özelliği olmasını istiyorum. İşlemci ve her zaman açık ekran özelliği de 9. seri ve Ultra 2'de mevcut. Siz olsanız hangisini seçersiniz? Başka model önerileriniz var mıdır? Özellikle ultra modelini kullananlar varsa deneyimlerini anlatırsa memnun olurum.

Series 9 da güzel ama bana çok Apple Watch havası vermedi. O açıdan istiyorsanız Ultra 2 daha güzel. Yoksa Series 9 daha güzel duruyor.

Series 9 da güzel ama bana çok Apple Watch havası vermedi. O açıdan istiyorsanız Ultra 2 daha güzel. Yoksa Series 9 daha güzel duruyor.
Yani aslında 1’den 9’a kadar hep bir bilindik tasarım var. O yönden bana standart havası veriyor 9. Seri ama ultra modeli bir başka duruyor. Paslanmaz Çelik Series 9 da güzel duruyor. Bilemedim vallahi daha ziyade ultra 2 titanyum kasa falan daha büyük ekranla geliyor o yönden de ona sıcak bakıyorum :)

Yani aslında 1’den 9’a kadar hep bir bilindik tasarım var. O yönden bana standart havası veriyor 9. Seri ama ultra modeli bir başka duruyor. Paslanmaz Çelik Series 9 da güzel duruyor. Bilemedim vallahi daha ziyade ultra 2 titanyum kasa falan daha büyük ekranla geliyor o yönden de ona sıcak bakıyorum :)
Bana da daha güzel ve modern geliyor, özellikle sade tasarımı.

Bence series 9 çünkü Ultra çok kaba tasarıma sahip ama Series 9 daha sport duruyor ve takım elbiseyle bile takılır bir saat.
Zaten Ultra zorlu koşullar için üretilmiş bir saat.

Bence series 9 çünkü Ultra çok kaba tasarıma sahip ama Series 9 daha sport duruyor ve takım elbiseyle bile takılır bir saat.
Zaten Ultra zorlu koşullar için üretilmiş bir saat.
Doğru , takım elbise kısmını hiç düşünmedim o yönden :)

Akıllı saat özelliklerini kullanmayacaksanız ve görünüş önemliyse Apple Watch almayın klasik saat bakın.

Hocam zaten klasik saatçiyim. Farklılık olması adına almak istiyorum. Sizin zevkinize göre de fikrinizi almak isterim bu ikisi arasından :)

Doğru, takım elbise kısmını hiç düşünmedim o yönden :)

Hocam zaten klasik saatçiyim. Farklılık olması adına almak istiyorum. Sizin zevkinize göre de fikrinizi almak isterim bu ikisi arasından :)

Bana kalırsa saat dediğin yuvarlak olur. Galaxy Watch öneririm. Astro Edition gerçekten çok güzel. Bende Astro Edition var. Bezel'de ki süslemeler fotoğraflardakinden çok daha güzel duruyor gerçekte. Kare saat mi olur yahu. Benim fikrim yani.

Bana kalırsa saat dediğin yuvarlak olur. Galaxy Watch öneririm. Astro Edition gerçekten çok güzel. Bende Astro Edition var. Bezel'de ki süslemeler fotoğraflardakinden çok daha güzel duruyor gerçekte. Kare saat mi olur yahu. Benim fikrim yani.
Arkadaş Apple Watch istediğine göre IOS kullanıcısı, Galaxy Watch serisi IOS ile çalışmıyor.

Ekran Görüntüsü (31).png
Bu beğendiğim 9. seri gümüş renk. Kordon böyle olmayacak tabii ki.
Ekran Görüntüsü (32).png
Bu da Ultra 2'de beğendiğim.

Ultra 2 bazı kombinlere gitmese de titanyum oluşu ve daha büyük ekranı oluşu cezbediyor. Gümüş 9. seri de ayrı bir havası var çok premium duruyor. Sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı