Arctic Liquid Freezer II 360 mm sıvı soğutma soğutmuyor

Benim bildiğim gördüğüm 1 kablo var oda CPU fana bağlı direkt. MSI Afterburner'de bu sonuçları RPM'i gördüm onu attım yanlış yaptıysam ne yapmam gerektiğini anlatın düzeltipmatayım.

Tamam radyatör PIN'i CPU fana bağlı peki soğutucu fanları nereye bağlı? BIOS'tan kontrol edilen kac tane fan mevcut?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu pompa devri ise normal peki soğutucu fanları kaç devirde çalışıyor onlarda SYS fan girişine mi takıldı?

Size verdiğim değerler ekran kartınınmış sanırım.

Tamam radyatör PIN'i CPU fana bağlı peki soğutucu fanları nereye bağlı? BIOS'tan kontrol edilen kac tane fan mevcut?

Soğutucu fanlarının kablosunu bulamıyorum şu an BIOS'a girip dediğinize bakacağım.

Bu pompa devri ise normal peki soğutucu fanları kaç devirde çalışıyor onlarda SYS fan girişine mi takıldı?

BIOS'tan CPU fan 1100 RPM çalışıyor SYS 0 RPM.

Size verdiğim değerler ekran kartınınmış sanırım.

Soğutucu fanlarının kablosunu bulamıyorum şu an BIOS'a girip dediğinize bakacağım.

BIOS'tan CPU fan 1100 RPM çalışıyor SYS 0 RPM.

Hocam sıvı soğutmayı takan arkadaş maalesef iyi montaj yapamış 2000 RPM de sabit radyatör pompası çalışması gerekir.
Fanları da galiba Molex'e bağlamış ya da popma fanlar hepsini bir bağlamış.

Hocam sıvı soğutmayı takan arkadaş maalesef iyi montaj yapamış 2000 RPM de sabit radyatör pompası çalışması gerekir.
Fanları da galiba Molex'e bağlamış ya da popma fanlar hepsini bir bağlamış.

Hiçbir şey anlamadım ne yapılması gerek? Benim sıvı soğutmamda tek kablo var diğer sıvı soğutmalar gibi çift değil Arctic Liquid Freezer II 360mm modeli böyleymiş.

Evet dediğiniz gibi popma ve fanlar tek pinle bağlanıyor.

Bu soğutmaya kasa ve 360 için toplam 8K ödedim hiçbir değişiklik olmadı hava soğutma ile çok zoruma gidiyor kafam rahat olsun diye bu işlemciyi rahat kullanayım diye bu kadar para harcadım ama etkisi olmadı şu an sorun ne nasıl çözeceğim?

Bu soğutmaya kasa ve 360 için toplam 8K ödedim hiçbir değişiklik olmadı hava soğutma ile çok zoruma gidiyor kafam rahat olsun diye bu işlemciyi rahat kullanayım diye bu kadar para harcadım ama etkisi olmadı şu an sorun ne nasıl çözeceğim?

İslemciye stres testi yaparken CPU fan kaç RPM de dönüyor ve sıvı soğutmadan herhangi bir tepki ses vs geliyor mu? Onu kontrol et sıcaklık kaç derece olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı