Arjinin etkisini görür müyüm?

cihancebic17

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Fitness ile uğraşıyorum, 181 ve 84 kiloyum şu anda. 7-8 kilo vermek istiyorum. Yağ oranımı çok fazla düşürmeme rağmen damarlarım hala çıkmadı. L Arjinin kullansam acaba etkisini görür müyüm? Hiç kullanan oldu mu daha önce? Bir de Big Joy 24 Servis 130 TL çok ucuz geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fitness ile uğraşıyorum, 181 ve 84 kiloyum şu anda. 7-8 kilo vermek istiyorum. Yağ oranımı çok fazla düşürmeme rağmen damarlarım hala çıkmadı. L Arjinin kullansam acaba etkisini görür müyüm? Hiç kullanan oldu mu daha önce? Bir de Big Joy 24 Servis 130 TL çok ucuz geldi.
Damar gözükmesi yağ oranı ile alakalı diye biliyorum.

Arjinin-Sitrülin gibi ürünler, sadece birkaç saatliğine etki ederler ve sonra idrar yoluyla vücuttan atılırlar. Damarlarınızın gözükmesi tamamen genetik ve yağ oranına bağlı. Bu ürünler sadece kullanıldığı süre boyunca etki yapar.

Arjinin-sitrülin gibi ürünler, sadece birkaç saatliğine etki ederler ve sonra idrar yoluyla vücuttan atılırlar. Damarlarınızın gözükmesi tamamen genetik ve yağ oranına bağlı. Bu ürünler sadece kullanıldığı süre boyunca etki yapar.

Hocam genetiğimden ötürü mesela derim çok kalın azıcık etkisini görsem psikolojik olarak iyiye gideceğimi düşünüyorum. Sipariş ettim geldikten sonra ki incelemesini yazarım

Geri
Yukarı