ASRock A320M HDV r4.0 BIOS Update yapılmalı mı?

Skytraz

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
3200MHZ 8X2 16 GB RAM
İşlemci
RYZEN 3 2200G
Merhaba. ASRock A320M HDV r4.0 anakartım mevcut sizce güncelleme yapmalı mıyım? Şu anki versiyonu 4.0

Anakart güncelleme link: Tıkla

Yaparsanız iyi olur, çok eski sürümü kullanıyorsunuz. 3 yıl geridesiniz.
Size tavsiyem tek tek güncelleyerek son sürüme gelin çünkü arada çok fazla sürüm var problem olabilir.

Neden yapılmasın ki? Güncel kalmak her zaman iyidir.

Sanırım hemen güncel versiyonunu yüklüyemiyorum önce hangisini yüklemeliyim? Bir de "ASRock do not recommend updating this BIOS if pinnacle, Raven, Summit or Bristol Ridge CPU is being used on your System." bu ne anlama geliyor?

Sanırım hemen güncel versiyonunu yüklüyemiyorum önce hangisini yüklemeliyim? Bir de "ASRock do not recommend updating this BIOS if pinnacle, Raven, Summit or Bristol Ridge CPU is being used on your System." bu ne anlama geliyor?
@MelihKesgin X99

Son düzenleme:
Pinnacle, Raven, Summit ve Bristol Ridge ne anlama bilmiyorum hocam. Ryzen 3 1200AF kullanıyorum ve "Pinnacle Ridge" olarak geçiyor. Aynı anakart bende de var ve "L8.01" sürümünü kullanıyorum. Bir hata almadım ancak işlemcinize göre değişebilir. Direkt olarak güncel versiyona geçersen ne olur bilmiyorum.

@MelihKesgin X99

Bu şekilde sıra ile güncelleyebilirsinmiz

1699889697872.png

Yeni konular

Geri
Yukarı