Assasin's Creed Codename Red'in fragmanı dislike yağmuruna tutuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başyapıt gelecek dediğim Codename Hexe. Shadows değil.

Gelmiş geçmiş en iyi oyun geliştiricisidir Ubisoft.
Sizin için öyle olabilir, doğal. Çok sevebilirsiniz ama ben dediğim gibi Japon kültürünün tamamen yansıtıldığı bir oyunda gidip de siyahi bir uşağın samuray olarak yansıtıldığı bir oyunu oynamak istemiyorum. Hadi bari samuray olsaydı efsanevi, yine bir nebze kabul ederdim.

Beyler Lead Writer'ı buymuş hikayenin şimdi işleri aydınlatıyorum hemen . Arkadaşlar haklıymışsınız...

Dosya Ekleri

• ACLEADWRİTERSJW.jpg
    ACLEADWRİTERSJW.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 40
Beyler Lead Writer'ı buymuş hikayenin şimdi işleri aydınlatıyorum hemen .
Anlaşıldı sebebi şimdi. She/her yazmış bir de :(

Gerçekten sinirlendim şu an bu duruma. Kafasına göre insanlar bir şeyler yapıyor, tarihi değiştiriyor, uşağı samuray yapıyor, Cleopatra'yı siyahi yapıyor. Kanuni'yi siyahi yapıyor.

Nioh worldbuilding, hikaye, lore, open world olarak ergenlere hitap eden çöpün biraz üstü bir yapım. Bir tek kombatı kabul edilebilir. Geri kalan her şey Bullshit.

Ubisoft Japan YouTube kanalında 2 gün önce paylaşılan fragmanın kullanıcılar tarafından bayağı tepki topladı. İnsanlar Japonya'da geçen oyunun ana karakterinin Japon olmamasından dolayı bunun Japon'lara saygısızlık olduğunu söylüyor. Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
İlgili fragman:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda Ubisoft'un hiçbir ses getiren veya iyi bir oyununu görmedim. Umarım bu paragöz şirket batar da oyun dünyası rahatlar.

Son zamanlarda Ubisoft'un hiçbir ses getiren veya iyi bir oyununu görmedim. Umarım bu paragöz şirket batar da oyun dünyası rahatlar.
AC Black Flag'den sonra düzgün oyunu yok bence . SJW ler burayı da basmış rainbow pelerin eklerler ön siparişe :D

Nioh worldbuilding, hikaye, lore, open world olarak ergenlere hitap eden çöpün biraz üstü bir yapım. Bir tek kombatı kabul edilebilir. Geri kalan her şey Bullshit.
Hocam sizin bu oyun da dahil, Ubisoft oyunları hariç sevdiğiniz hangi oyunlar var?

Her şeye bir kılıf uydurup beğenmiyorsunuz :D Merak ediyorum, Ubisoft oyunu hariç NES, SNES, N64 gibi her platform olur, hangi oyunlar seviyorsunuz?

@bayview Gerçekten merak ediyorum. Her türlü platformdan söyleyebilirsiniz. 1990 yapımı da olur. Ubisoft oyunları hariç sevdiğiniz 5-10 tane oyun.

Moderatöre not: Mesaj gereksiz diye silinebilir ama özelden sormak istesem ondan da ceza alacağım, o yüzden buradan soruyorum belki bir sorun olmaz diye.

Anlaşıldı sebebi şimdi. She/her yazmış bir de :(

Gerçekten sinirlendim şu an bu duruma. Kafasına göre insanlar bir şeyler yapıyor, tarihi değiştiriyor, uşağı samuray yapıyor, Cleopatra'yı siyahi yapıyor. Kanuni'yi siyahi yapıyor.
Çok üzücü durum kitap uyarlamaları bile düzgün yansıtılmıyor Amazondaki Lotr dizisinden itibaren aşırı artık göze batıra batıra yapıyorlar üzücü....

Hocam büyük firmalar istisnalar hariç Valve, Naughty Dog gibi hakkediyor bunları oyunları almayıp dislike atıp boykot etmeliyiz. Bize yaptıkları sadece saygısızlık bize karşı.

AC Black Flag'den sonra düzgün oyunu yok bence . SJW ler burayı da basmış rainbow pelerin eklerler ön siparişe :D
AC Black Flag rezalet takip görevleriyle oynanmayacak durumda.
AC Unity, Origins, Valhalla, Mirage hepsi çok daha iyi işler.

Watch Dogs 2, Legion, The Division 1,2 resmen masterpiece statüsünde işler. Ya AC Black Flag'den sonra Ubi oyunu oynamamışsını ya da kaliteden anlamıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı