Assassin's Creed 4 gemi görevlerini sevmeyen var mı?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar hangi foruma, konuya bakarsam bakayım herkes aşık şu gemi görevlerine. Bir ben mi sevmiyorum şu gemileri ya :D, indir karaya beni babacım, dövüşeyim, takip edeyim, 50 metreden aşağıya atlayıp adam keseyim. Şaka maka gerçekten benim gibi bu gemi görevlerinden nefret eden var mı başka?

Arkadaşlar hangi foruma, konuya bakarsam bakayım herkes aşık şu gemi görevlerine. Bir ben mi sevmiyorum şu gemileri ya :D, indir karaya beni babacım, dövüşeyim, takip edeyim, 50 metreden aşağıya atlayıp adam keseyim. Şaka maka gerçekten benim gibi bu gemi görevlerinden nefret eden var mı başka?
Aynı ben. Bir de uzun mesafelerde sürmek çok sıkıcı oluyor.

Bir de ah şu gemide ateş etme falan.

Gemide savaştığımız fazla oyun yok ondan seviliyordur, kötü bile olsa nadir görev olduğundan zevk alıyoruzdur.

Konu içeriğine "bırakın takip edeyim" demişsiniz, eğer siz takip görevlerinden gerçekten keyif alabiliyorsanız başka bir oyuncunun gemi sürme veya gemi savaşı yapma görevlerinden keyif alması kadar doğal bir şey yoktur. Takip görevleri oyun dünyasına gelmiş en kötü görev tipi falan olsa gerek çünkü.

Konu içeriğine "bırakın takip edeyim" demişsiniz, eğer siz takip görevlerinden gerçekten keyif alabiliyorsanız başka bir oyuncunun gemi sürme veya gemi savaşı yapma görevlerinden keyif alması kadar doğal bir şey yoktur. Takip görevleri oyun dünyasına gelmiş en kötü görev tipi falan olsa gerek çünkü.
Hocam oyun gemi oyunu değil 'Assassin'=Suikastçı oyunu, bir suikastçının birisini takip etmesi kadar doğal bir şey yok. Bir korsan oyununa da Assassin's Creed adını koymak doğru değil.

Hocam oyun gemi oyunu değil 'Assassin'=Suikastçı oyunu, bir suikastçının birisini takip etmesi kadar doğal bir şey yok. Bir korsan oyununa da Assassin's Creed adını koymak doğru değil.
Oyunun gemi oyunu olmasına gerek yok, GTA oynarken de "oyun araba oyunu değil neden araba sürüyorum abi ben?!" diye serzenişte bulunuyor musun? Hayır tabii ki, gemi orada sadece bir araç fazlası değil.

Yani "Assassin'S" Creed adı altında tonla saçma suikastçılıktan bağımsız oyunlar var. Keşke hep Ezio'nun hikayesindeki gibi suikastçı hikayesi oynasak.

Adamlar gemi mekaniklerini herkes sevdi diye yeni oyuna dönüştürdü. Skull and Bones geliştirmesi bu yüzden başladı. Sevmeyen çok nadirdir bence

Yeni konular

Geri
Yukarı