Assassin's Creed 4 gemi görevlerini sevmeyen var mı?

Arkadaşlar hangi foruma, konuya bakarsam bakayım herkes aşık şu gemi görevlerine. Bir ben mi sevmiyorum şu gemileri ya :D, indir karaya beni babacım, dövüşeyim, takip edeyim, 50 metreden aşağıya atlayıp adam keseyim. Şaka maka gerçekten benim gibi bu gemi görevlerinden nefret eden var mı başka?

Birileri AC Rogue serisini neden oynamak istemediğimin konusunu açmış :D

Hocam korsanlar ve suikastçıların arasında bağ kurmak çok çok saçma. Gemi mekanikleri bu kadar iyiyse AC üzerinden değil yeni bir seri olarak değerlendirmeleri hoş olurdu.
Bak buna katılabilirim, korsan teması ile suikastçi teması birbirine hiç uymuyor dersen bunu tartışabiliriz. Ama "oyun gemi oyunu olmuş puh" demek bana çok da doğru bir eleştiri gibi gelmiyor. Ha benim için çok da bir önemi yok çünkü Assassin's Creed oyunları öyle duygusal bağ kurabileceğim oyunlar olmadılar hiçbir zaman.

Kağıt üzerinde baktığınızda RPG melezi olmayan Assassin's Creed oyunları arasında en iyilerinden biridir Black Flag çünkü oynanış çeşitliliği serinin diğer ürünlerine göre daha fazladır, bölüm dizaynı gizliliğe elverişlidir. Benim Ezio Auditore da Firenze'ye veya Altair ibn la Ahad'a karşı herhangi bir sempatim yok ki bu iki karakterin hikayelerini istiyim, benim tek istediğim oynanışı çeşitli ve eğlenceli bir oyundur ve bu beklentimi Black Flag az da olsa karşılayabiliyor.

Birileri AC Rogue serisini neden oynamak istemediğimin konusunu açmış :D
Rogue ne olursa olsun oynanır hocam. Suikastçilikten tapınakçılığa uzanan naçizane güzel bir hikayesi var. Oyunun kendisi de çok uzun değil, katlanılabilir.

Bak buna katılabilirim, korsan teması ile suikastçi teması birbirine hiç uymuyor dersen bunu tartışabiliriz. Ama "oyun gemi oyunu olmuş puh" demek bana çok da doğru bir eleştiri gibi gelmiyor. Ha benim için çok da bir önemi yok çünkü Assassin's Creed oyunları öyle duygusal bağ kurabileceğim oyunlar olmadılar hiçbir zaman.

Kağıt üzerinde baktığınızda RPG melezi olmayan Assassin's Creed oyunları arasında en iyilerinden biridir Black Flag çünkü oynanış çeşitliliği serinin diğer ürünlerine göre daha fazladır, bölüm dizaynı gizliliğe elverişlidir. Benim Ezio Auditore da Firenze'ye veya Altair ibn la Ahad'a karşı herhangi bir sempatim yok ki bu iki karakterin hikayelerini istiyim, benim tek istediğim oynanışı çeşitli ve eğlenceli bir oyundur ve bu beklentimi Black Flag az da olsa karşılayabiliyor.
Konuyu açma sebebim buydu zaten. Boş korsanlık temasıyla Suikastçi temasını kirletmeleri ve benim o oynanıştan keyif alamamam. Açıkçası ben Assassin's Creed oynarken tamamıyle Suikastçı birisini yönetip, hikayeyi o şekilde dinlemek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı