Çözüldü Assassin's Creed Brotherhood açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baro78

Centipat
Daha fazla  
Dediğim gibi oyun açılıp kapanıyor yani daha doğrusu oyuna çift tıklayınca hiçbir şey olmuyor Görev Yöneticisi'nden bakınca oyun açılıp kapandığını fark ettim yardım edebilecek var mı?

Crack link yasak olduğunu bilmiyordum söylediğiniz için teşekkürler. Sistemsel bir hata mı bilmiyorum daha yeni Windows 8'e geçtim.

Peki deneyeyim.

Crack eğer repack indirdiyseniz otomatik yapıyordur. Silmişse antivirüs silmiştir cracki. Baştan kurmayı deneyin. Ayrıca Windows 8 kaynaklı olduğunu düşünmüyorum başka birşey de olabilir. Bende zamanında cracklı oynadım. Windows 10 kullanıyordum.

Crack eğer repack indirdiyseniz otomatik yapıyordur. Silmişse antivirüs silmiştir cracki. Baştan kurmayı deneyin. Ayrıca Windows 8 kaynaklı olduğunu düşünmüyorum başka bir şey de olabilir. Bende zamanında cracklı oynadım. Windows 10 kullanıyordum.

Hocam skidrowdan indirmiştim olmamıştı ama orada crack vardı şimdi de yazıyorum indirmek için sadece crack yok oyunun hepsi var galiba onu indireceğim onun içinde crack var /:

Hocam sorunu çözdüm yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı