Ubisoft Connect Assassin's Creed Mirage için Ubisoft+ aldım

Normalde bu abonelik işlerine DLC'ler eksik olduğu için ters bakıyordum ama bunda herşey dahil versiyonları olduğunu düşününce gerçekten güzel bir fiyat.

Normalde bu abonelik işlerine DLC'ler eksik olduğu için ters bakıyordum ama bunda herşey dahil versiyonları olduğunu düşününce gerçekten güzel bir fiyat.
Sadece eski oyunlar değil yeni oyunlarda da DLC'ler dahil paket ekleniyor ilk günden. Mesela daha yeni çıkan Crew Motorfest'in 2000TL'lik Ultimate Edition'ı eklendi aboneliğe.

Sadece eski oyunlar değil yeni oyunlarda da DLC'ler dahil paket ekleniyor ilk günden. Mesela daha yeni çıkan Crew Motorfest'in 2000TL'lik Ultimate Edition'ı eklendi aboneliğe.

Vay be diyorum yani. Bu söylediklerinize bakarak 5 yıllık abonelik alasım geldi vallahi. Biraz araştırayım bakalım bu sistem neymiş. Bu kadar güzel bir hizmet Ubisoft'tan beklemezdim açıkçası. Şu detaylarla herkese önereceğim bir sistem olmuş.

Ön yükleme gelir mi? Yoksa 5 ekim de mi indirme gelir?
Ön indirmeler genelde oyunun çıkmasına 24 ya da 48 saat kala veya 1 hafta kala geliyor. Eğer bu gece de ön yükleme gelmezse zaten daha gelmesinin bir anlamı olmaz. Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece çıkacak oyun.

Geri
Yukarı