Assassin’s Creed Mirage Steam'e Gelmiyor!

Steam çko komisyon kesiyor ühü. 😭

Bunu bilmeyen mi vardı? Adamlar Steam'i sevmiyor. 2 yıl sonra oyundan artık para kazanmamaya başlayınca Steam'e getirip az daha kazanıp kenara koyacaklar oyunu. Kaynak olarak ekstra siteye de gerek yok. Ubisoft'un kendi sitesinde AC Mirage sayfasına girip platformlara baktığınızda Steam hariç her yer gözüküyor.

@Ethem Efe eğer bu GoW Ragnarok veya Elden Ring gibi dev ve önemli bir oyun olsaydı, Ubisoft'un kendini beğenmişliği ve oyuncuları göz ardı etmesi gibi durumlar olmasaydı Epic'ten alır geçerdim. Fakat Ubisoft oyunları ortalama veya bazen ortalama altı, oynamadığında bir şey kaybetmediğin oyunlar ve Ubisoft'un oyuncuları göz ardı etmesi sebebiyle oyun Steam'e gelmiyor. Öte yandan sürekli yeni DLC'lerin geliyor olması, oyunlarının hep hatalarla dolu olması ve bunları zar zor düzeltmeleri sebebiyle oyun çıktıktan 2 yıl sonra Steam'e %70 indirimle geldiğinde en üst versiyonu alıp geçmek bir şey kaybettirmeyeceği gibi paradan ve hatalarla dolu bir oyun deneyiminde de tasarruf etmemizi sağlar.

Öyle veya böyle geleceğini düşünmekle birlikte isterse cehennem donana kadar gelmesin. Oynamazsam çok da bir şey kaybedeceğimi sanmıyorum. Gelirse atar kütüphaneye oynayıp bir daha suratına bakmam.

Burada satmazsa Steam'e gelir maksimum 1 2 yıla gelir diyen arkadaşlar Epic'le Ubisoft anlaşma yaparlarken yanlarındaydı sanırım. Ubisoft bunu göze aldıysa Epic parasını vermiştir merak etmeyin.

Ayrıca burada Steam güzellemesi yapıp tekelleşmeyi bu kadar savunan bir güruh görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı