Assassin’s Creed Mirage Steam'e Gelmiyor!

HDD devri kapandı HDD kullanıp Epic'e laf atmanız çok komik arkadaşlar tamam bir Steam değil ama gömecekseniz komik sebeblere dayandırmayın. 😁

Burada satmazsa Steam'e gelir maksimum 1 2 yıla gelir diyen arkadaşlar Epic'le Ubisoft anlaşma yaparlarken yanlarındaydı sanırım. Ubisoft bunu göze aldıysa Epic parasını vermiştir merak etmeyin.

Ayrıca burada Steam güzellemesi yapıp tekelleşmeyi bu kadar savunan bir güruh görmedim.
Bu durum Epic'in özel anlaşması değil. Ubisoft bilerek Steam'de satmıyor oyununu. Geçmiş zamanda Valhalla Far Cry 6 için de yapmıştı Steam'in politikasını sevmediklerini söylemişlerdi. Fazla komisyon kesmesinden falan bahsetmişlerdi. Büyük ihtimal en az 2 sene gelmez ama sonrasında oyun satışları azalınca getirirler diye düşünüyorum.

Burada satmazsa Steam'e gelir maksimum 1 2 yıla gelir diyen arkadaşlar Epic'le Ubisoft anlaşma yaparlarken yanlarındaydı sanırım. Ubisoft bunu göze aldıysa Epic parasını vermiştir merak etmeyin.

Ayrıca burada Steam güzellemesi yapıp tekelleşmeyi bu kadar savunan bir güruh görmedim.
Kendinle çelişme dostum. Sadece Epic Games'e oyunun verilmesi tekelleşme olmuyor mu ?

Ubisoft her oyunda aynı muhabbet, ne zaman batışın eşiğine geldiklerinde -e hadi Steam mağazasına da getirelim. Durumuna geliyor sonra. Hep aynı benzer hikayeler. Vallhalla, breakpoint division, FC6 falan bunlar hep geçmişte Steam'a gelmeyecek diye kesinleştirilmiş, ama sonrasında da yalanan tükürük olarak Ubi'ye geri dönmüştür. Vasatsın ubi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft oyunları zaten Ubisoft Connect uygulaması ile açılmıyor mu? Ben de bütün Ubisoft oyunlarımı buradaki kütüphanemde toplayıp oynuyorum. Steam ya da Epic üzerinden aldığımı hatırlamıyorum hiç. E tabii Steam profili içinse gerekli olabilir ama benim için ha Epic ha Steam ha Ubisoft.

Niye Steam'e gelmesi için 1-2 yıl bekliyorsun? Al işte Epic'ten Epic Games sana kötülük mü yaptı?

Benim şahsen Epic Games hesabım yok, Steam hesabını da koleksiyonluk kullanıyorum başka platformdan oyun almam. Bu oyun için bilmiyorum ama fark ettiysen oyunlar Steam'a tam oturmuş olarak geliyor ilk çıktığında sıkıntılı çıkıp son güncellenmiş hali Steam Store'a gelmiş oluyor ve ayrıca o arayüze sahip bir uygulamadan oyun alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı