Assassin's Creed Unity Sizce 10 Üzerinden Kaç Almalı?

Mümin Alan

Kilopat
Makaleler
46
Daha fazla  
Ben bu oyun almadım ama Metacritic - Movie Reviews, TV Reviews, Game Reviews, and Music Reviews sitesinde baktığıma göre site 100 üzerinden 70 vermişler, oyuncular ise 10 üzerinden 2.3 vermiş. Sizce kaç almalı?

metacritic.jpg

Fazla bile sürekli tekrarlayan bir oyun ve sorunlu bir oyun ve üstüne üslük yeni bir AC oyunu için haberler dolanıyor daha bu oyun düzeltilmeden.

Dövüş mekaniği daha iyi olmuş bence.Black flag de 10 kişinin arasına dalıp öldürüp çıkıyodum.Bunda biraz daha gerçekci olsada oyunun çeşitli hataları ve FPS düşmeleri beni öldürüyor.Yinede sistemim son ayarlarda oynatsa 8.0 hakeder bence.

Dövüş mekaniği daha iyi olmuş bence.Black flag de 10 kişinin arasına dalıp öldürüp çıkıyodum.Bunda biraz daha gerçekci olsada oyunun çeşitli hataları ve FPS düşmeleri beni öldürüyor.Yinede sistemim son ayarlarda oynatsa 8.0 hakeder bence.

2.3 bile çok o oyuna grafik güzel olabilir ama o buglar ne peki? Dövüşler akıcı gibi bence hala kötü bir halde hikaye desen hep aynı görevler ac serisi artık Ubisoft'un para basma makinesi oldu ac serisinden ümidim kalmadı şimdide victoria diye bir oyun çikicak diyorlar bakalım yine ne yumurlicaklar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı