Asus Ankara

Matrax

Hectopat
Yer
Ankara/Fatih
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama Anakartla ilgili olduğu için buraya açma gereği duydum. Benim sorum Anakartımın satasının birinde sorun var ve garantisi devam ettiği için garantiye yollamak istiyorum. Lakin Ankarada ikamet etmekteyim ve Asus Anakartı mı nereye garantiye yollayacağımı bilmiyorum. Bunun hakkında bilgi verir misiniz? (Adres, elden mi vermem gerekiyo vesayre)

ASUS'un Ankara ofisi var ve bizzat ziyaret ettim. Ama sanırım anakart tamiri yapmıyor. Sadece laptoplara bakıyor. ASUS desteği ara, sana bilgi vereceklerdir. ürünü Yurtiçi kargo ile ücretisz gönderecek, tamir edilince de ücretsiz geri alacaksın.

Asus'u hizmetten ve kullandığı bileşenlerden dolayı her zaman Anakart alacaklara önermişimdir. Lakin hiç hizmetle ilgili işim düşmemişti. Hep çevreden duyduklarımla milletin memnuniyetiyle söylemiştim. Anakartımı yoladığımda pişman olmayacağıma eminim.

ASUS'un Ankara ofisi var ve bizzat ziyaret ettim. Ama sanırım anakart tamiri yapmıyor. Sadece laptoplara bakıyor. ASUS desteği ara, sana bilgi vereceklerdir. ürünü Yurtiçi kargo ile ücretisz gönderecek, tamir edilince de ücretsiz geri alacaksın.

Abi artık gel şu Ankara'ya da beraber gidelim birde şu ofislere hemde yüz yüze tanışıp,oyun falan oynarız. Bütün masraflar benden,sana helal olsun her şey abi yeter ki gel artık ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı