ASUS DSL N16 fiber destekliyor mu?

Şu an pratikte bu modemi fiber internette kullanmaktayım. Türk Telekom'un verdiği dandik ZTE modem ile ping ve bufferbloat sorunlarına çözüm bulamadığım için N16'yı kullanıyorum. Bunun için önce ASUS modemi fiber modem ile PC arasına bağlayarak 192.168.1.1'den ASUS arayüzüne ulaştım. Orada WAN ayarlarını resimdeki gibi yapıp aynı sayfada servis sağlayıcının verdiği PPP kullanıcı adı ve şifresini girdim. Bu işlemleri kaydettikten sonra fiber modemi aradan çıkarıp Nokia cihazdan gelen kabloyu N16'nın lan 1 girişine bağladım ve şimdilik sorunsuz kullanıyorum.

Hala öyle mi dostum. Bu modemi almayı düşünüyorum sence kaliteli mi sorun var mı? Altyapın ne kadar destekliyor ve bu modem sana ne kadar ulaştırıyor.

Hala öyle mi dostum. Bu modemi almayı düşünüyorum sence kaliteli mi sorun var mı? Altyapın ne kadar destekliyor ve bu modem sana ne kadar ulaştırıyor.

Elektronik işi biraz şans. Bu modemden şikayet edenler de var ama ben hem vdsl hem de fiberde sorunsuz kullanıyorum. Ttnet fiber 50/15 tarifem ve modem 300 Mbite kadar destekliyor olması lazım. Bununla birlikte online oyun/yayın için düşünüyorsanız daha üst seviye bir modem öneririm.

Elektronik işi biraz şans. Bu modemden şikayet edenler de var ama ben hem vdsl hem de fiberde sorunsuz kullanıyorum. Ttnet fiber 50/15 tarifem ve modem 300 Mbite kadar destekliyor olması lazım. Bununla birlikte online oyun/yayın için düşünüyorsanız daha üst seviye bir modem öneririm.
Selam dostum, elimde zte h298A V9(ana modem) + asus dsl-n16 modemlerim var. zte modemde Qos ayarı olmadığı için n16 modemi kullanabilir miyim? Pek bilgim yok bu konuda

* Sorunu halettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı