Asus G550JK vs Asus N550JK veya Lenovo Y50-70?

BatuhanKabadayi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forum üyeleri, birkaç haftadır yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Bir türlü karar veremedim, oyun ve iş üzerine bilgisayar alacağım. Başlıkda belirttiğim bilgisayar modellerini buldum hoşuma gitti. Birde "Lenovo Y50-70" modelini herkes öneriyor. Alınabilecek en uygun notebook sizce hangisidir ? Yardımcı olabilir misiniz ?

-ASUS ROG G550JK-N234H
-ASUS N550JK-CN166H
-LENOVO Y50-70 59432245

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ROG G550JK'yı öneririm bunların arasından. Lenovo'nun ekran kartı iyi olabilir. Fakat farklı sorunları olduğunu duymuştum. MSI GE60 serisine de bakmanı öneririm.

Önerdiğin bilgisayarlar arasında Asus ROG G550JK'yı en iyisi. Bir arkadaşımda yaklaşık 2 hafta önce aldı ve memnun. Fakat bu fiyata daha iyi performans alabileceğin MSI gaming laptop alabilirsin. Ben GE60 kullanıyorum. Bakmanı öneririm.

Bu gün Lenovo Y5070 modelini aldım. Battlefield 3 tarzı oyunlarda en yüksek ayarlarda çok rahat oynayabiliyorum. Sadece biraz ısınma sorunu var, çok memnun kaldım.

Valla ne diyelim hayırlı olsun. Konu açmana gerek yoktu sanırım. Çünkü bize hangisini alman gerektiğini sorup kafana göre almışsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı