Asus G550JK vs Lenovo Y50 vs MSI GE60

• Konuyu başlatan wW3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 11B
Oyun laptobunun en başta iyi bir soğumaya sahip olması lazım. Isınma problem değil demek yanlış olur. Laptop yurt dışından mı alınacak? Bütçe ne kadar?

Problem değildir tabii ki eğer problem olarak görüyorsanız almazsanız ısınacağını bile bile alırsanız hata olur bu . 3 Fan dahi olsa laptop ısınacaktır. Bu arada kinaye nedir bilirmisiniz bilmiyorum ?

Burda önemli olan kullananı etkileyecek bir ısınma olup olmaması. Yoksa 40 dereceden 50 dereceye çıktı diye kimse dert edecek değil. Kinaye nedir bilirim. Konuyu açan kişiye yardımcı olmak bizim amacımız. Her laptop ısınır diyerek yardımcı olunacağını düşünmüyorum.

Burda önemli olan kullananı etkileyecek bir ısınma olup olmaması. Yoksa 40 dereceden 50 dereceye çıktı diye kimse dert edecek değil. Kinaye nedir bilirim. Konuyu açan kişiye yardımcı olmak bizim amacımız. Her laptop ısınır diyerek yardımcı olunacağını düşünmüyorum.

Eyvallah hocam yardımın gerçekten oldu çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı model değil tabii ki ama işlemcisi aynı olan bir laptobun incelemesini buldum.

http://www.notebookcheck.net/MSI-GP60-2PEi585-Notebook-Review.118846.0.html

İşlemci hakkında bilgiye burdan bakabilirsin. Biraz fazla enerji tüketiyormuș yazana göre.

İșlemciyi kısıp GTX860M yapsak iyi mi olur kötü mü olur dersen kararsız kaldım.

O zaman şu noktada sormamız gereken soru şu İşlemci mi yoksa Ekran kartı mı? :D

Aynı model değil tabii ki ama işlemcisi aynı olan bir laptobun incelemesini buldum.

http://www.notebookcheck.net/MSI-GP60-2PEi585-Notebook-Review.118846.0.html

İşlemci hakkında bilgiye burdan bakabilirsin. Biraz fazla enerji tüketiyormuș yazana göre.

İșlemciyi kısıp GTX860M yapsak iyi mi olur kötü mü olur dersen kararsız kaldım.

Aynen onu soruyorum ama bakıldığına göre gtx850m benim oyun tarzım için fazlasıyla yeterli ve ilerde driverlarlada geliştiriyo kendini Nvidia nın en çok bu yönünü seviyorum. Bilmiyorum yanlış mıyım?

Yeni nesil kartlara oyun performansını arttırıcı güncelleștirme veriyor Nvidia. İşlemci için emin olamadım ben de. Biraz düşük kalır gibi geldi bana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı