Asus GTX 780 ve FX 8350 Tabanlı Sisteme PSU Tavsiyesi

07mertkarakoç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 780 DirectCU II ve AMD FX 8350 sisteme hangi güç kaynağını önerirsiniz? Corsair VS 650 yeterli olur mu? VS 650 sessiz ve sorunsuz bir PSU mudur? Bende kasa olarak C70 var ve bir sürü fan girişi var. Bunların hepsini kullanabilme ihtimalim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleride SLI yapacağım ama şimdi bütçeyi zorlamak istemiyorum. SLI yapınca RM850 falan alacağım. Teşekkürler, yettiğine sevindim. Bir de sorum olacak: kasa olarak Corsair C70 almayı düşünüyorum. Bu kasanın soğutması nasıldır? Gtx 780 DirectCU II takınca öndeki 2 fanı sökmek zorunda kalır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerde Sli yapcam ama şimdi bütçeyi zorlamak istemiyorum sli yapınca rm 850 filan alcam teşekkürler yettiğine sevindim.Birde sorum olcak kasa olarak corsair c70 almayı düşünüyorum bu kasanın soğutması nasıldır? Gtx 780 dcii takınca öndeki 2 fanı sökmek zorunda kalırmıyım?
Niye sökeceksin ki?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı